Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Bytom Odrzański

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 51 mieszkań na sprzedaż Bytomiu Odrzańskim

  Rynek wtórny - 1 mieszkanie na sprzedaż Bytomiu Odrzańskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Bytom Odrzański - oferty

  Bytomiu Odrzańskim dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 25 m2 do 51 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania Bytomiu Odrzańskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 29 kawalerek na sprzedaż;
  • 9 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 14 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Bytom Odrzański”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Bytom Odrzański.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie Bytomiu Odrzańskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Bytom Odrzański

  Interesuje Cię rynek wtórny? Bytom Odrzański oferuje 1 ofertę z rynku wtórnego o powierzchni 50 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Bytom Odrzański bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym Bytomiu Odrzańskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Bytom Odrzański - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Bytom Odrzański oferuje 51 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Bytom Odrzański czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym Bytomiu Odrzańskim to 36 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 25 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 50 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji Bytomiu Odrzańskim.

  Ceny mieszkań Bytomiu Odrzańskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego Bytomiu Odrzańskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Bytom Odrzański", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż Bytomiu Odrzańskim to 5 409 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym Bytomiu Odrzańskim to 6 091 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny Bytomiu Odrzańskim to z kolei wydatek średnio 5 396 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania Bytomiu Odrzańskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie Bytomiu Odrzańskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym Bytomiu Odrzańskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 309 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego Bytomiu Odrzańskim wynosi 6 091 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego Bytomiu Odrzańskim należy zapłacić 272 160 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 5 400 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bytom Odrzański. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Bytom Odrzański bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego Bytomiu Odrzańskim to wydatek 137 700 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 5 235 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 309 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 6 091 zł/m2.

  Tanie mieszkania Bytom Odrzański? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: