Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  - 80 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 40 mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

  Rynek wtórny - 74 mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Gorzów Wielkopolski z atrakcyjnymi mieszkaniami na sprzedaż

  Gorzów Wielkopolski to miejscowość położona w zachodniej części Polski, w województwie lubuskim, którego jest jednym z największych miast. Co więcej, Gorzów Wielkopolski pełni funkcję siedziby wojewody lubuskiego wraz z zespoloną administracją rządową. Miasto posiada dogodne uwarunkowania, które sprawiają, że jest to popularny obszar na polskim rynku nieruchomości. Sprawdź, dlaczego mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim cieszą się dużym zainteresowaniem.

  Dogodna lokalizacja miasta

  Gorzów Wielkopolski to razem z Zieloną Górą najważniejsze i największe miasta w Lubuskiem. Znajdziemy w nich istotne ośrodki administracyjne, rozbudowane oferty usługowe, a także rozwinięte rynki pracy z doskonałymi warunkami życiowymi. W przypadku Gorzowa Wielkopolskiego dużym atutem jest jego położenie. Miasto zlokalizowane jest w północnej części województwa, blisko granicy z województwem zachodniopomorskim, a także w niedużej odległości od województwa wielkopolskiego. Dzięki temu Gorzów stanowi atrakcyjną aglomerację również dla mieszkańców innych województw. Co więcej, miasto położone jest w niedużej odległości od zachodniej granicy Polski z Niemcami i posiada dobre połączenie ze stolicą Niemiec - Berlinem. Kolejnym atutem w zakresie lokalizacji Gorzowa Wielkopolskiego jest bliskość węzłów komunikacyjnych.

  Przez Gorzów poprowadzona jest droga krajowa nr 22, która ciągnie się do niemieckiej granicy, a także europejska trasa E65 stanowiąca kluczową drogę łączącą miasto z takimi ośrodkami, jak: Szczecin, Gryfino, Świebodzin czy Zielona Góra. Co więcej, część trasy E65 na wysokości Gorzowa stanowi trasę szybkiego ruchu S3, która umożliwia bardzo szybkie przemieszczanie się transportem drogowym. Miasto posiada również dogodne połączenia kolejowe, dzięki stacjom kolejowym PKP funkcjonującym w mieście. W centrum Gorzowa Wielkopolskiego zlokalizowany jest dworzec kolejowy, który pełni funkcję dworca regionalnego, zaś oprócz niego miasto oferuje dostęp do połączeń kolejowych na aż 7 stacjach PKP.

  Tak dogodne połączenia kolejowe i drogowe, a także bliskość granicy wpływają na ogromny potencjał inwestycyjny miasta. Atrakcyjne uwarunkowania przyciągają zarówno inwestorów jak i nowych mieszkańców. Przedsiębiorcy chętnie wykorzystują bliskość zagranicznego rynku zbytu oraz dogodną infrastrukturę wraz ze strefami ekonomicznymi, zaś nowi mieszkańcy zainteresowani są lokalnym rynkiem nieruchomości, na którym dużą popularnością cieszą się mieszkania na sprzedaż.

  Lokalny rynek nieruchomości

  Gorzów Wielkopolski to rozbudowane miasto, które zapewnia dostęp do zróżnicowanego rynku nieruchomości. Przez miejscowość przepływa rzeka Warta, która dzieli miasto na 2 części - północną i południową. Północna część Gorzowa Wielkopolskiego jest znacznie bardziej zurbanizowana. Wyróżnia się ona większą gęstością zabudowy terenu i większą liczbą osiedli mieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych. To właśnie tu mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim przeważają pod względem liczby dostępnych ofert.

  Podobnie jest z pozostałymi ofertami lokalnego rynku nieruchomości, na którym znajdziemy ogółem: domy, apartamenty, lokale użytkowe, magazyny, działki oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Z kolei południową część miasta również tworzą budynki mieszkalne, jak i przemysłowe, jednak przeważa tu znacznie większy obszar terenów zielonych i niezagospodarowanych.To przekłada się również na potencjał inwestycyjny miasta, ze względu na duże obszary niezagospodarowane, a zlokalizowane blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych miasta.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubuskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim na GetHome.pl i znajdź swoją wymarzoną nieruchomość.

  Mieszkania Gorzów Wielkopolski - oferty

  W Gorzowie Wielkopolskim dostępne jest 80 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 23 m2 do 145 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 7 kawalerek na sprzedaż;
  • 43 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 45 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 18 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Gorzów Wielkopolski”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Gorzów Wielkopolski.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Gorzów Wielkopolski

  Interesuje Cię rynek wtórny? Gorzów Wielkopolski oferuje 74 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 23 m2 do 145 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Gorzowie Wielkopolskim to 61 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Gorzów Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Gorzowie Wielkopolskim, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Gorzów Wielkopolski oferuje 40 nowych mieszkań w 3 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Gorzowie Wielkopolskim to 55 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 35 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 83 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Gorzowie Wielkopolskim.

  Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Gorzowie Wielkopolskim? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Gorzów Wielkopolski", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim to 6 610 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Gorzowie Wielkopolskim to 5 129 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Gorzowie Wielkopolskim to z kolei wydatek średnio 6 693 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Gorzowie Wielkopolskim (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 820 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Gorzowie Wielkopolskim wynosi 10 221 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Gorzowie Wielkopolskim należy zapłacić 567 596 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 7 000 zł/m2.

  Tanie mieszkania Gorzów Wielkopolski. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Gorzów Wielkopolski bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Gorzowie Wielkopolskim to wydatek 251 580 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 200 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 199 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 zł/m2.

  Tanie mieszkania Gorzów Wielkopolski? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: