Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Jadwisin, pow. legionowski - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 141 mieszkań na sprzedaż w Jadwisinie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Jadwisinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Nowe mieszkanie nad jeziorem zegrzyńskim
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa i okolice o powierzchni 42,07 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 565 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Propertica Real Estate.
  Mieszkanie w inwestycji: Atlantis Apartamenty
  Atlantis Apartamenty - 76 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie legionowski, Zegrze o powierzchni 49,70 mkw. Rok budowy: 2022. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Rsj House.
  Mieszkanie w inwestycji: Rezydencja Zegrze etap II
  Rezydencja Zegrze etap II - 65 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie legionowski, Zegrze o powierzchni 38,30 mkw. Rok budowy: 2024. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Mostostal S.A..
  Widok na jezioro i centrum wa-wy *cudowne wnętrze
  i
  Sprzedam mieszkanie legionowski, Zegrze o powierzchni 56,18 mkw. Rok budowy: 2021. Cena - 699 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Arcy-Miejsce.
  Poznaj region

  Mieszkania Jadwisin - oferty

  W Jadwisinie dostępne  143 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 27 m2 do 130 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Jadwisinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 48 kawalerek na sprzedaż;
  • 46 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 47 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Jadwisinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 13 mieszkań na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Jadwisin”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Jadwisin.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Jadwisinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Jadwisin

  Interesuje Cię rynek wtórny? Jadwisin oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 42 m2 do 56 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Jadwisinie to 49 m2.

  mieszkanie Jadwisin rynek wtórny Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Jadwisinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Jadwisin - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Jadwisin oferuje 141 nowych mieszkań w 2 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Jadwisin czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Jadwisinie to 56 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 27 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 130 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Jadwisinie.

  Ceny mieszkań w Jadwisinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Jadwisinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Jadwisin", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Jadwisinie to 12 936 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Jadwisinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Jadwisinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Jadwisinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 699 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Jadwisinie wynosi 13 430 zł/m2;

  Tanie mieszkania Jadwisin. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Jadwisin bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 565 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 12 442 zł/m2.

  Tanie mieszkania Jadwisin? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: