Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Święciechowa, pow. leszczyński

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Święciechowej

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Święciechowej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Święciechowa - oferty

  W Święciechowej dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 36 m2 do 56 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Święciechowej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Święciechowej z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Święciechowa”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Święciechowa.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Święciechowej? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Święciechowa

  Interesuje Cię rynek wtórny? Święciechowa oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 36 m2 do 56 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Święciechowej to 44 m2.

  mieszkanie Święciechowa Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Święciechowej, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Święciechowej

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Święciechowej? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Święciechowa", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Święciechowej to 6 654 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Święciechowej to 4 448 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Święciechowej? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Święciechowej", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Święciechowej (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 346 560 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Święciechowej wynosi 7 595 zł/m2;

  Tanie mieszkania Święciechowa. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Święciechowa bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 318 930 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 5 712 zł/m2.

  Tanie mieszkania Święciechowa? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: