Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Łódź, Rokicie na sprzedaż - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 81 mieszkań na sprzedaż w Rokiciu

  Rynek wtórny - 15 mieszkań na sprzedaż w Rokiciu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Bez prowizji, 2-pok, bez pcc, kredyt 2%.
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 36,84 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 423 660 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Grupa Gamp sp. z o. o..
  Prawdziwa gratka - słoneczne 2 pokoje dla ciebie!
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 52,50 mkw. Cena - 412 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Muvon Nieruchomości.
  Małe dwa pokoje - okolice politechniki
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Łódź Rokicie

  2 pokoje 24,29 m2
  240 000
  9 880 /m2
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 24,29 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 240 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Domus Nieruchomości.
  Kameralne 2 pokoje* blisko politechniki łódzkiej
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 41,90 mkw. Cena - 272 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tekton Property.
  Mieszkanie inwestycyjne blisko politechniki.
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 27 mkw. Cena - 275 400 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Dsi.com Nieruchomości Jakub Piąstka.
  Mieszkanie w inwestycji: Stacja Łódź - etap V
  Stacja Łódź - etap V - 28 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Łódź, Górna, Rokicie o powierzchni 42,37 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Artcem Sp.j..
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: