Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż
  3. Łódzkie
  4. Łódź

  Mieszkania na sprzedaż - Górna - 541 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 410 mieszkań na sprzedaż w Górnej

  Rynek wtórny - 130 mieszkań na sprzedaż w Górnej

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Mieszkania w Górnej - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania w Górnej kawalerki:

  W Górnej jest 51 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 167 283 zł

  Średni metraż kawalerek to 26 m2

  Mieszkania w Górnej dwupokojowe:

  W Górnej jest 230 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 258 454 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania w Górnej trzypokojowe:

  W Górnej jest 179 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 353 024 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 61 m2

  Mieszkania w Górnej czteropokojowe:

  W Górnej są 72 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 427 260 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 73 m2

  Mieszkania bezpośrednio w Górnej - oferty deweloperów

   - 410 ogłoszeń

  Mieszkania używane w Górnej - oferty agencji nieruchomości

   - 130 ogłoszeń
  Mieszkanie
  2 pokoje40,05 m2

  260 000

  6 491 zł/m2

  Łódź, Górna, Chojny-Dąbrowa

  Nowe mieszkanie
  1 pokój25,32 m2

  Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska 29

  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż - Łódź Górna 

  Górna to dzielnica miasta Łodzi, obejmująca jego południową część. Graniczy na północy z Polesiem, Śródmieściem oraz Widzewem. Zajmuje ok. 72 km2 powierzchni, a liczba mieszkańców wynosi ok. 170 tysięcy. Charakterystyczne tereny zielone i dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, sprawiają, że jest najchętniej zamieszkiwaną dzielnicą w mieście. Liczne parki, pobliskie lasy czy skwery, nie są jedynymi rzeczami, które oferuje dzielnica. Z uwagi na atrakcyjne położenie, Łódź Górna coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. 

  Łódź Górna - bogata oferta

  Łódź Górna jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Dojazd do samego centrum jest łatwy i szybki, co najbardziej doceniają  mieszkańcy. Górna cieszy się popularnością szczególnie wśród studentów, ze względu na znajdujące się w pobliżu dwie uczelnie wyższe. Dzielnica, uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych ze względu na bezproblemowy dojazd do centrum, a z drugiej strony - spokój i bliskość terenów zielonych. Jeśli chodzi o atrakcje, wśród najważniejszych terenów rekreacyjnych znajdują się m.in. Stawy Jana, park. im. Jana Dąbrowskiego czy las La Ruda-Popioły i znajdujące się nieopodal okolice rzek Nad Nerem, Olechówki czy Augustówki. Wartym uwagi jest na pewno Muzeum Włókiennictwa, znajdujące się w budynku Białej Fabryki Ludwika Geyera. Górna oferuje szereg  atrakcji miejskich, wśród których znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz dedykowane najmłodszym place zabaw. Na terenie dzielnicy znajduje się wiele punktów usługowo- gastronomicznych. W pobliżu znajdują się restauracje, które serwują kuchnie z całego świata, a także kawiarnie. Wielbiciele sztuki oraz kultury nie będą zawiedzeni - w pobliżu znajduje się Teatr Otwarty oraz Miejska Biblioteka Publiczna. 

  Mieszkania na sprzedaż - Górna

  Południowa część miasta uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych do zamieszkania. Mieszkania na sprzedaż charakteryzują się zabudową wielorodzinną z blokami z wielkiej płyty. Z roku na rok powstaje tu wiele nowych inwestycji, które przyciągają mieszkańców Łodzi, jak i ościennych  miast. Mieszkania na sprzedaż w Łodzi wyróżniają się przede wszystkim wysokim standardem. Liczne garaże podziemne zadowolą wszystkich posiadaczy własnego transportu. Szerokie balkony, loggie, z których ukazuje się krajobraz i panorama miasta to tylko część tego, co może zaoferować dzielnica Łodzi. Na ceny mieszkań na sprzedaż w Górnej, mają wpływ m.in: sieć węzłów komunikacyjnych, bliskość parków, a przede wszystkim - metraż i typ zabudowy danej nieruchomości.  

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż w dzielnicy Górna na portalu GetHome i znajdź mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje

  • Polesie (1302)
  • Widzew (957)
  • Bałuty (627)
  • Śródmieście (576)