Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Namysłów

  - 38 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 100 mieszkań na sprzedaż w Namysłowie

  Rynek wtórny - 37 mieszkań na sprzedaż w Namysłowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania na sprzedaż – Namysłów z przystępnymi cenami

  Niewielki Namysłów jest bardzo malowniczym miastem należącym do woj. opolskiego, choć jest położony w zasadzie w takiej samej odległości od Opola i Wrocławia. Rozwinięta sieć drogowa ułatwia komunikację z wieloma miastami. Jest to również ośrodek o dużym znaczeniu gospodarczym (działają tu m.in. Browar Namysłów, zakłady spożywcze i elektrotechniczne). W związku z tym zainteresowanie mieszkaniami w Namysłowie jest niemałe. Sprawdź, jak wygląda tutejszy rynek.

  Mieszkania w Namysłowie – jak wygląda rynek?

  Namysłów zalicza się do małych miast, ale w przeciwieństwie do wielu ośrodków podobnej wielkości nie obserwuje się tu tendencji do wyludniania. Od kilku lat liczba mieszkańców systematycznie rośnie, co zwiększa zapotrzebowanie na mieszkania. W Namysłowie rzadko powstają jednak nowe inwestycje wielorodzinne, dlatego obrót odbywa się głównie na rynku wtórnym. Można tu znaleźć przede wszystkim lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe, ale ich powierzchnie sięgają nawet ponad 80 m2, co jest rzadko spotykane w większych miastach. Niejednokrotnie dostępne są też eleganckie i przestronne mieszkania w kamienicach na Starym Mieście.

  Mieszkania w Namysłowie często są utrzymane w bardzo dobrym stanie. Nierzadko można znaleźć lokal gotowy do wprowadzenia się. Dużym zainteresowaniem cieszą się także mieszkania bezczynszowe.

  Ceny nieruchomości – ile kosztują mieszkania na sprzedaż w Namysłowie?

  Mieszkania w Namysłowie można z całą pewnością zaliczyć do atrakcyjnych pod względem cen, szczególnie w porównaniu z nie tak odległym Wrocławiem. Namysłowskie lokale są nawet kilka razy tańsze w przeliczeniu na 1 m2. Często ich ceny plasują się poniżej średniej krajowej, co stanowi dużą zachętę dla nabywców z ograniczonym budżetem. Wiele zależy jednak od standardu – dopracowane, gotowe do zamieszkania nieruchomości są wyraźnie droższe. Lokalizacja ma mniejsze znaczenie – tanie mieszkania na sprzedaż w Namysłowie można znaleźć nawet w samym Rynku!

  Mieszkania na sprzedaż w Namysłowie – gdzie ich szukać?

  Trudno wskazać jedną lokalizację w Namysłowie, w której mieszkań na sprzedaż jest szczególnie dużo. Zabudowa wielorodzinna znajduje się jednak głównie w centralnej części miasta. Ulice Reymonta, Mickiewicza czy Bohaterów Warszawy to jedne z tych, przy których znajduje się sporo budynków mieszkalnych. Lokale w kamienicach zlokalizowane są natomiast w okolicach Rynku. Dzięki naszej interaktywnej mapie bez problemu znajdziesz nieruchomość w interesującej Cię lokalizacji.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie opolskim? Sprawdź bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Namysłowie na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Mieszkania Namysłów - oferty

  W Namysłowie dostępne jest 38 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 29 m2 do 325 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Namysłowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 87 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 41 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 4 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 3 5-pokojowe i więcej mieszkania na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Namysłowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 10 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Namysłów”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Namysłów.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Namysłowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Namysłów

  Interesuje Cię rynek wtórny? Namysłów oferuje 37 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 32 m2 do 325 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Namysłowie to 70 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Namysłów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Namysłowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Namysłów - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Namysłów oferuje 100 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Namysłów czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Namysłowie to 50 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 29 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 73 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Namysłowie.

  Ceny mieszkań w Namysłowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Namysłowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Namysłów", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Namysłowie to 5 629 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Namysłowie to 4 942 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Namysłowie to z kolei wydatek średnio 6 341 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Namysłowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Namysłowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Namysłowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 619 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Namysłowie wynosi 10 599 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Namysłowie należy zapłacić 442 900 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 6 559 zł/m2.

  Tanie mieszkania Namysłów. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Namysłów bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Namysłowie to wydatek 268 900 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 6 067 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 75 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 1 056 zł/m2.

  Tanie mieszkania Namysłów? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: