Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Opole

  - 85 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 1 mieszkanie na sprzedaż w Opolu

  Rynek wtórny - 86 mieszkań na sprzedaż w Opolu

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek mieszkaniowy w Opolu

  Opole to stolica województwa opolskiego. Miasto i region cieszy się opinią miejsca przyjaznego do życia. Miasto posiada liczne zabytki, wyższe uczelnie oraz wiele miejsc pracy. Równocześnie wyróżnia się niskimi kosztami życia w stosunku do zarobków. Dotyczy to również cen mieszkań. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości w Opolu i dlaczego warto tu zamieszkać?

  Opole to siedziba władz województwa i powiatu opolskiego. Miasto jest historyczną stolicą Górnego Śląską i stanowi piętnaste pod względem powierzchni miasto w Polsce. Opole znajduje się jedynie 40 km od granicy z Czechami oraz posiada doskonałą komunikację drogową z takimi miastami jak Wrocław czy Katowice. Miasto jest siedzibą Uniwersytetu Opolskiego oraz stanowi miejsce inwestycji wielu firm polskich i zagranicznych. Wśród najważniejszych sektorów znajdują się budownictwo, branża spożywcza i technologia.

  Coroczny napływ studentów i osób przyjeżdżających do pracy sprawia, że mieszkania w Opolu cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród nowych, jak i stałych mieszkańców. Do inwestowania zachęcają niskie ceny nieruchomości oraz łatwość najmu lub późniejszej sprzedaży. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i które dzielnice cieszą się największą popularnością?

  Rynek wtórny w Opolu

  W ofercie nie brakuje także lokali pochodzących z rynku wtórnego. W dzielnicach dominuje zabudowa wielorodzinna. Są to bloki z wielkiej płyty lub nowsze osiedla o nowoczesnej architekturze. Najwięcej dostępnych mieszkań ma popularny metraż około 50 m kw i składa się z dwóch lub trzech pokojów.

   

  Mieszkania Opole - oferty

  W Opolu dostępne jest 85 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 26 m2 do 142 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Opolu, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 7 kawalerek na sprzedaż;
  • 27 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 38 3-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 14 4-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Opolu z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 2 mieszkania na sprzedaż z ogródkiem;
  • 19 mieszkań na sprzedaż z balkonem;
  • 8 mieszkań na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Opole”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Opole.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Opolu? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Opole

  Interesuje Cię rynek wtórny? Opole oferuje 86 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 26 m2 do 142 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Opolu to 66 m2.

  Chcesz kupić mieszkanie Opole bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Opolu, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Opole - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Opole oferuje 1 nowe mieszkanie w 1 inwestycji deweloperskich. Nowe mieszkania Opole czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Opolu to 64 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 64 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 64 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Opolu.

  Ceny mieszkań w Opolu

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Opolu? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Opole", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Opolu to 8 504 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Opolu to 7 167 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Opolu to z kolei wydatek średnio 9 500 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Opolu? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Opolu", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Opolu (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 300 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Opolu wynosi 14 031 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Opolu należy zapłacić 612 370 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 9 500 zł/m2.

  Tanie mieszkania Opole. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Opole bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Opolu to wydatek 612 370 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 9 500 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 260 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 4 666 zł/m2.

  Tanie mieszkania Opole? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: