Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Poznań, Starołęka-Minikowo-Marlewo na sprzedaż - 7 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 736 mieszkań na sprzedaż na Starołęce-Minikowie-Marlewie

  Rynek wtórny - 13 mieszkań na sprzedaż na Starołęce-Minikowie-Marlewie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 43,79 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 7 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Murapol S.A..
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 37 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Spravia.
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 33,58 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 436 540 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją specHouse.
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 42,70 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 495 320 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją specHouse.
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 48,09 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 511 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem BPI Real Estate Poland sp. z o.o..
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 39,60 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 493 020 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją specHouse.
  • Sprzedam mieszkanie Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo o powierzchni 48,46 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 517 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 7 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją specHouse.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: