Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Chłapowo, pow. pucki

  - 2 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Chłapowie

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Chłapowie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Chłapowo - oferty

  W Chłapowie dostępne  2 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 34 m2 do 40 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Chłapowie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 3 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Chłapowie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Chłapowo”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Chłapowo.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Chłapowie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Chłapowo

  Interesuje Cię rynek wtórny? Chłapowo oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 34 m2 do 43 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Chłapowie to 39 m2.

  mieszkanie Chłapowo Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Chłapowie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Chłapowie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Chłapowie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Chłapowo", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Chłapowie to 16 145 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Chłapowie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Chłapowie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Chłapowie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 705 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Chłapowie wynosi 16 176 zł/m2;

  Tanie mieszkania Chłapowo. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Chłapowo bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 550 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 16 114 zł/m2.

  Tanie mieszkania Chłapowo? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: