Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Mosty, pow. pucki

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Mostach

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Mostach

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Mosty - oferty

  W Mostach dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 48 m2 do 129 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Mostach, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 kawalerka na sprzedaż;
  • 1 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Mostach z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Mosty”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Mosty.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Mostach? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Mosty

  Interesuje Cię rynek wtórny? Mosty oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 48 m2 do 129 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Mostach to 75 m2.

  mieszkanie Mosty Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Mostach, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Mostach

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Mostach? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Mosty", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Mostach to 12 594 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Mostach to 7 577 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Mostach? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Mostach", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Mostach (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 1 199 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Mostach wynosi 18 441 zł/m2;

  Tanie mieszkania Mosty. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Mosty bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 486 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 9 280 zł/m2.

  Tanie mieszkania Mosty? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: