Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Dębina, pow. słupski

  - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 10 mieszkań na sprzedaż w Dębinie

  Rynek wtórny - 2 mieszkania na sprzedaż w Dębinie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Dębina - oferty

  W Dębinie dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 28 m2 do 73 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Dębinie, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 11 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż;
  • 1 5-pokojowe i więcej mieszkanie na sprzedaż.
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Dębinie z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 10 mieszkań na sprzedaż z balkonem;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Dębina”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Dębina.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Dębinie? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Dębina

  Interesuje Cię rynek wtórny? Dębina oferuje 2 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 28 m2 do 73 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Dębinie to 50 m2.

  mieszkanie Dębina Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Dębinie, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Nowe mieszkania Dębina - rynek pierwotny

  Interesuje Cię rynek pierwotny? Dębina oferuje 10 nowych mieszkań w 1 inwestycjach deweloperskich. Nowe mieszkania Dębina czekają właśnie na Ciebie!

  Średnia powierzchnia mieszkań na rynku pierwotnym w Dębinie to 51 mkw.

  Najmniejsze nowe mieszkanie ma 51 mkw. Największe mieszkanie od dewelopera ma powierzchnię 51 mkw.

  Już teraz dowiedz się, jak wygląda wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim, znajdź i zamieszkaj w wymarzonym M w nowej inwestycji w Dębinie.

  Ceny mieszkań w Dębinie

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Dębinie? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Dębina", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Dębinie to 12 216 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Dębinie to 15 714 zł za m2 ;
  • rynek pierwotny w Dębinie to z kolei wydatek średnio 8 718 zł za m2.

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Dębinie? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Dębinie", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Dębinie (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 495 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Dębinie wynosi 15 714 zł/m2;
  • za najdroższe nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Dębinie należy zapłacić 449 000 zł;
  • najwyższa cena metra kw. nowego mieszkania na rynku pierwotnym sięga 8 718 zł/m2.

  Tanie mieszkania Dębina. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Dębina bezpośrednio lub z pomocą pośrednika? Według naszej bazy najtańsze mieszkanie z rynku pierwotnego w Dębinie to wydatek 449 000 zł. Co więcej, najniższa cena mieszkania za metr kwadratowy na rynku pierwotnym wynosi 8 718 zł/m2.

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 440 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 15 714 zł/m2.

  Tanie mieszkania Dębina? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: