Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Przewłoka, pow. słupski

  - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Przewłoce

  Rynek wtórny - 6 mieszkań na sprzedaż w Przewłoce

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania Przewłoka - oferty

  W Przewłoce dostępne jest 6 ofert mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 35 m2 do 69 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Przewłoce, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 2 kawalerki na sprzedaż;
  • 2 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  • 2 3-pokojowe mieszkania na sprzedaż;

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Przewłoka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Przewłoka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Przewłoce? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Przewłoka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Przewłoka oferuje 6 ofert z rynku wtórnego o powierzchni od 35 m2 do 69 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Przewłoce to 48 m2.

  mieszkanie Przewłoka Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Przewłoce, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Przewłoce

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Przewłoce? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Przewłoka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Przewłoce to 9 049 zł za m2;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Przewłoce? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Przewłoce", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Przewłoce (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 570 000 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Przewłoce wynosi 9 300 zł/m2;

  Tanie mieszkania Przewłoka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Przewłoka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 325 500 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 7 871 zł/m2.

  Tanie mieszkania Przewłoka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: