Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Szczecin, Pogodno na sprzedaż - 4 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 8 mieszkań na sprzedaż w Pogodnie

  Rynek wtórny - 9 mieszkań na sprzedaż w Pogodnie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Pogodno, mieszkanie 3 poi. z ogródkiem
  i
  Sprzedam mieszkanie Szczecin, Zachód, Pogodno o powierzchni 50,22 mkw. Rok budowy: 1936. Cena - 509 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARKA Nieruchomości.
  Wygodne mieszkanie na pogodnie
  i
  Sprzedam mieszkanie Szczecin, Zachód, Pogodno o powierzchni 62,16 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 590 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Immobila Nieruchomości.
  Mieszkanie w inwestycji: Kutrzeby 12
  Kutrzeby 12 - 5 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Szczecin, Zachód, Pogodno o powierzchni 46,90 mkw. Rok budowy: 2023. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Vastbouw Polska Sp. z o.o..
  Mieszkanie do remontu z dużym ogrodem na pogodnie
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Szczecin Pogodno

  2 pokoje 59 m2
  499 000
  8 457 /m2
  Sprzedam mieszkanie Szczecin, Zachód, Pogodno o powierzchni 59 mkw. Cena - 499 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Tudor Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: