Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Warszawa, Kawęczyn-Wygoda na sprzedaż - 8 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 189 mieszkań na sprzedaż na Kawęczynie-Wygodzie

  Rynek wtórny - 9 mieszkań na sprzedaż na Kawęczynie-Wygodzie

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Mieszkanie 38,32 m2 > 2 pokoje > rembertów
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 38,32 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 470 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NBN NIERUCHOMOŚCI.
  Mieszkanie 38,32 m2 > 2 pokoje > rembertów
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 38,32 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 479 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NBN NIERUCHOMOŚCI.
  Nowe mieszkanie 40,4 m2 > 2 pokoje > rembertów
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 40,40 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 431 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NBN NIERUCHOMOŚCI.
  Urocze mieszkanie z ogródkiem
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 35,20 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 469 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  Mieszkanie 40,4 m2 >>> 2 pokoje >>> rembertów
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 40,40 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 432 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją NBN NIERUCHOMOŚCI.
  Gotowe, kredyt 2%, tuż przy lesie, wysokie piętro
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 35,20 mkw. Rok budowy: 2023. Cena - 589 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją K3 Nieruchomości.
  Park Leśny Rembertów etap VI - 51 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 38,32 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 509 656 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na parterze. Do mieszkania przynależy ogródek. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Radius Projekt.
  Park Leśny Rembertów etap VII - 138 ofert
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda o powierzchni 38,32 mkw. Rok budowy: 2025. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 5 piętrze. Oferta z rynku pierwotnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z deweloperem Radius Projekt.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: