Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Warszawa, Wola na sprzedaż

  - 377 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 457 mieszkań na sprzedaż na Woli

  Rynek wtórny - 465 mieszkań na sprzedaż na Woli

  Mieszkania na Woli - statystyki mieszkań na sprzedaż portalu Gethome

  Mieszkania na Woli kawalerki:

  Na Woli jest 218 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 953 770 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania na Woli dwupokojowe:

  Na Woli jest 377 ofert mieszkań dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań dwupokojowych to 1 102 162 zł

  Średni metraż mieszkań dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania na Woli trzypokojowe:

  Na Woli jest 250 ofert mieszkań trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań trzypokojowych to 1 545 037 zł

  Średni metraż mieszkań trzypokojowych to 65 m2

  Mieszkania na Woli czteropokojowe:

  Na Woli są 64 oferty mieszkań czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań czteropokojowych to 2 677 912 zł

  Średni metraż mieszkań czteropokojowych to 98 m2

  Mieszkania bezpośrednio na Woli - oferty deweloperów

   - 457 ogłoszeń

  Mieszkania używane na Woli - oferty agencji nieruchomości

   - 465 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż: Warszawa Wola

  Wola to dzielnica leżąca w lewobrzeżnej części Warszawy, na wschód od Śródmieścia. Dzielnica dla wielu może okazać się doskonałą lokalizacją ze względu na oferowane w pobliżu restauracje, centra handlowe, infrastrukturę komunikacyjną, a także parki i punkty sportowe. Sama Wola to miejsce, w którym komunikacja miejska działa bez zarzutu. Oprócz licznych tramwajów oraz autobusów to właśnie na Woli mieszczą się stacje metra M2 takie jak Księcia Janusza, Ulrychów czy Młynów. Dla kogo sprawdzi się 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Woli w Warszawie?

  Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż: Warszawa Wola - czego spodziewać się po ogłoszeniach?

  Na Woli mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż pochodzą zarówno z dynamicznego rynku pierwotnego, jak i ciekawego rynku wtórnego. Interesują się nimi głównie inwestorzy oraz rodziny z dziećmi i wysoko postawieni specjaliści. Warszawa Wola to miejsce, w którym właśnie 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż cieszą się największym wzięciem. Analizując obecne oferty, można zauważyć, że liczba oferowanych mieszkań 2-pokojowych mieszkań stanowi większość ze wszystkich ogłoszeń.

  Przestronne mieszkania 2-pokojowe? Wola to miejsce, w którym można szybko znaleźć 2-pokojowe mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 67 m2. Dodatkowo wiele z 2-pokojowych mieszkań na sprzedaż na Woli kryje wiele atutów, które ułatwią codzienne życie. Bliskość do stacji metra Księcia Janusza, duży balkon czy miejsca parkingowe to tylko niektóre z udogodnień, jakie można spotkać w przypadku mieszkań na warszawskiej Woli. 

  Ile kosztuje 2-pokojowe mieszkanie na Woli: Grzybowska, Łucka i wiele innych

  2-pokojowe mieszkanie na Woli może okazać się optymalnym zakupem dla kilku grup zainteresowanych. Średnia cena za mieszkanie posiadające 2 pokoje wynosi aktualnie 870 000 złotych, przy czym za podobnym poziome plasuje się średnia dla całego miasta. Ogłoszenia sprzedaży 2-pokojowych mieszkań są różne i w zależności od danej oferty cena ta może się różnić. Za ceną jednak często idzie wiele czynników ją kształtującą takich jak lokalizacja czy stan. Eleganckie mieszkania w prestiżowej inwestycji blisko Wola Tower, a mieszkanie położone na uboczu mogą mieć diametralnie różne ceny.

  Oferowane na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania mogą również posłużyć jako dodatkowe źródło dochodu. Wiele nieruchomości na Woli posłuży idealnie do mieszkania, ale i również pod przyszły wynajem. Mieszkania inwestycyjne na dzielnicy cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją wyjątkową lokalizację. Bliskość centrum miasta, świetną komunikację oraz znajdujące się w niej instytucje kultury zapewniają niemały ruch turystów. Sami studenci, których w Warszawie nigdy nie brakuje, decydują się na wynajem mieszkań na Woli dzięki dogodnym połączeniom do uczelni oraz ważnych miejsc nocnego życia miasta.

  2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola: podsumowanie

  Warszawa Wola to miejsce, które przyciąga coraz więcej nowych osób. Oferowane na sprzedaż 2 pokoje w dzielnicy idealnie nadadzą się dla rodzin, par, zapracowanych singli oraz studentów. Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Woli w jej centrum może zachęcać wieloma atutami, lecz to Wola godzi większość tych atutów z rozsądną ceną: 5 min pieszo od drzwi mieszkania, 30 m do metra brzmią jak marzenie, które spełnią znajdujące się na Woli 2-pokojowe mieszkania na sprzedaż.

  Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę 2-pokojowych mieszkań  na sprzedaż na warszawskiej Woli, na portalu GetHome.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: