Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania 2 pokoje Warszawa, Koło na sprzedaż - 6 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż na Kole

  Rynek wtórny - 21 mieszkań na sprzedaż na Kole

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Piękne, rozkładowe, przy metrze księcia janusza
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Warszawa Koło

  2 pokoje 37,15 m2
  685 000
  18 438 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Koło o powierzchni 37,15 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 685 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją MDP PARTNERS.
  2-pokojowe mieszkanie ul. górczewska wola.
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Koło o powierzchni 55,73 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 940 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją PIÓREK HOUSE.
  Metro+2 pokoje+po generalnym remoncie+do wejścia
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Koło o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 1965. Cena - 814 500 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją SDP Nieruchomości.
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Koło o powierzchni 37,87 mkw. Rok budowy: 2019. Cena - 940 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 4 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  2-pokojowe na woli|blisko metra księcia janusza
  i
  Sprzedam mieszkanie Warszawa, Wola, Koło o powierzchni 38 mkw. Cena - 795 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją THE CAPITAL REAL ESTATE.
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Warszawa

  2 pokoje 38 m2
  462 480
  12 170 /m2
  Sprzedam mieszkanie Warszawa o powierzchni 38 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 462 480 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Koma Nieruchomości.
  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: