Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Mieszkania na sprzedaż Wysoka, pow. wrocławski - 3 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 0 mieszkań na sprzedaż w Wysokiej

  Rynek wtórny - 3 mieszkania na sprzedaż w Wysokiej

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?
  Wybierz liczbę pokoi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
  Piękne mieszkanie 2-pokojowe z antresolą - wysoka
  i

  Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż
  Wysoka

  2 pokoje 45 m2
  479 000
  10 644 /m2
  Sprzedam mieszkanie wrocławski, Wysoka o powierzchni 45 mkw. Rok budowy: 2001. Cena - 479 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Home Expert.
  Mieszkanie wysokim poddaszem, 118 m2, ołtaszyn
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż ul. Chabrowa
  Wysoka

  4 pokoje 118 m2
  949 990
  8 050 /m2
  Sprzedam mieszkanie wrocławski, Wysoka o powierzchni 118 mkw. Rok budowy: 2024. Cena - 949 990 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją N-HOME Nazarewicz Nieruchomości.
  Piękne, dwupoziomowe, 4 pokoje, balkon, wysoka
  i

  Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż
  Wysoka

  4 pokoje 88 m2
  799 000
  9 079 /m2
  Sprzedam mieszkanie wrocławski, Wysoka o powierzchni 88 mkw. Rok budowy: 2017. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją City Nieruchomości Wrocław.
  Poznaj region

  Mieszkania Wysoka - oferty

  W Wysokiej dostępne  3 oferty mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 45 m2 do 118 m2.

  Jeśli szukasz mieszkania w Wysokiej, na portalu gethome.pl znajdziesz:
  • 1 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż;
  • 2 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż;
  Jeśli chcesz kupić mieszkanie w Wysokiej z dodatkowymi udogodnieniami, na gethome.pl znajdziesz:
  • 1 mieszkanie na sprzedaż z tarasem.

  Nie łatwo trafić na ogłoszenie “sprzedam mieszkanie Wysoka”, które spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki filtrom gethome.pl znajdziesz zarówno interesujące nowe inwestycje od dewelopera, jak i mieszkania bezpośrednio Wysoka.

  Pilnie sprzedam lub pilnie kupię mieszkanie w Wysokiej? Niezależnie czego szukasz, znajdź i zamieszkaj we własnym M dzięki katalogowi ofert nieruchomości gethome.pl.

  Rynek wtórny Wysoka

  Interesuje Cię rynek wtórny? Wysoka oferuje 3 oferty z rynku wtórnego o powierzchni od 45 m2 do 118 m2. Średnia powierzchnia mieszkania z drugiej ręki w Wysokiej to 84 m2.

  mieszkanie Wysoka rynek wtórny Pilnie sprzedam lub pilnie kupię? Niezależnie czego szukasz, dzięki gethome.pl możesz zarówno znaleźć klienta zainteresowanego rynkiem wtórnym w Wysokiej, jak i swoje wymarzone mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Znajdź i zamieszkaj dzięki gethome.pl.

  Ceny mieszkań w Wysokiej

  Zastanawiasz się, ile kosztują nowe inwestycje od dewelopera lub mieszkania bezpośrednio od właściciela z rynku wtórnego w Wysokiej? Przeglądając ogłoszenia spod znaku "sprzedam mieszkanie Wysoka", zobaczysz, że:

  • średnia cena mieszkania na sprzedaż w Wysokiej to 9 258 zł za m2;
  • średnia cena mieszkań na rynku wtórnym w Wysokiej to 6 954 zł za m2 ;

  Gdzie znajdują się najdroższe mieszkania w Wysokiej? Powtarzasz sobie "kupię mieszkanie w Wysokiej", nie zważając na stawki? Uwzględnij, że jak wynika z naszej bazy:

  • najdroższe mieszkanie na rynku wtórnym w Wysokiej (bezpośrednio lub z pomocą pośrednika) znajdziesz w cenie 949 990 zł;
  • najwyższa cena metra kwadratowego z rynku wtórnego w Wysokiej wynosi 10 644 zł/m2;

  Tanie mieszkania Wysoka. Okazja z rynku pierwotnego i wtórnego

  Interesują Cię tanie mieszkania? Wysoka bezpośrednio lub z pomocą pośrednika?

  Najtańsze mieszkanie z rynku wtórnego kosztuje 479 000 zł. Najniższa cena metra kwadratowego mieszkania z drugiej ręki wynosi 8 050 zł/m2.

  Tanie mieszkania Wysoka? Okazja? Bezpośrednio i pilnie? Te i wiele więcej ofert znajdziesz dzięki gethome.pl.

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: