Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Kraków - sprzedaż i wynajem

  - 6 854 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 3 569 mieszkań i domów na sprzedaż w Krakowie

  Rynek wtórny - 3 288 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Krakowie

  Mieszkania i Domy w Krakowie - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Krakowie kawalerki:

  W Krakowie jest 647 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 479 483 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania i Domy w Krakowie dwupokojowe:

  W Krakowie jest 2 609 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 619 635 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 44 m2

  Mieszkania i Domy w Krakowie trzypokojowe:

  W Krakowie jest 2 280 ofert mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 905 520 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 63 m2

  Mieszkania i Domy w Krakowie czteropokojowe:

  W Krakowie jest 929 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 1 356 139 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 90 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Krakowie - oferty deweloperów

   - 3 569 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Krakowie - oferty agencji nieruchomości

   - 3 288 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Krakowie

  Kraków jest drugim pod względem wielkości oraz liczby mieszkańców miastem w Polsce. Rynek nieruchomości w stolicy Małopolski i dawnej stolicy naszego kraju jest dynamicznie napędzany przez prężnie działający rynek pracy, liczne szkoły wyższe oraz walory turystyczne, a także doskonałą infrastrukturę miasta. Co więcej, wyjątkowa lokalizacja aglomeracji tylko podkreśla renomę stolicy województwa małopolskiego i podnosi atrakcyjność nieruchomości w Krakowie.

  Nieruchomości w Krakowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku nieruchomości. To wynik przede wszystkim niezwykle atrakcyjnego rynku pracy oraz doskonałych warunków życiowych, które stale przyciągają tu nowych mieszkańców. Kraków jest również bardzo popularnym miastem pod względem turystyki - bogata historia, licznie zachowane zabytki oraz rozbudowana lista atrakcji turystycznych sprawiają, że zainteresowanie wynajmem krótkoterminowym jest tu ogromne. Podobnie jest z wynajmem długoterminowym. Stolica Małopolski przyciąga wielu studentów, dzięki renomowanym uczelniom, a także oferuje młodym osobom doskonałe warunki rozwoju kariery oferując bezpośredni dostęp do jednego z największych rynków pracy w Polsce. Co więcej, wiele osób zauważa, że bardzo duży popyt na tutejsze nieruchomości w Krakowie - zarówno te pochodzące z rynku wtórnego, jak i pierwotnego - sprawia, że zakup nieruchomości w Krakowie może przynieść nie tylko doskonałe warunki życia, ale przede wszystkim zysk w perspektywie inwestycji kilkuletniej.

  Gdzie kupić nieruchomości w Krakowie?

  Tak jak w przypadku każdego dużego miasta, nieruchomości w centrum Krakowa są najbardziej pożądane, ale również najdroższe. Bliskość Rynku Głównego, Zamku na Wawelu czy też Bulwarów Wiślanych oraz innych atrakcji położonych blisko centrum miasta gwarantują duże zainteresowanie wynajmem przez cały rok kalendarzowy. Jednak dla osób poszukujących nieruchomości w Krakowie w nieco spokojniejszej okolicy, bez tłumów przyjezdnych i głośnych lokali gastronomicznych ciekawszą opcją mogą okazać się peryferyjne dzielnice. Dobra infrastruktura miasta, która stale jest ulepszana oraz prężnie działająca komunikacja miejska (MPK Kraków) gwarantują bardzo dobre i szybkie połączenia pomiędzy dzielnicami krakowskiej aglomeracji. To sprawia, że wiele osób chcących zamieszkać tu na stałe poszukuje nieruchomości, takich jak dom czy mieszkania na obrzeżach Krakowa. Jeśli szukamy inwestycji nastawionej na wynajem długoterminowym, to dobrym rozwiązaniem okażą się dzielnicę, na której zlokalizowane są wyższe szkoły, takie jak: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademia Górniczo-Hutnicza. Politechnika Krakowska oraz wiele innych, a także centra biznesowe. Do najpopularniejszych dzielnic w zakresie nieruchomości w Krakowie wyróżnia się: Stare Miasto, Zwierzyniec, Dębniki, Mistrzejowice i Wola Justowska oraz Nowa Huta.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: