Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Suwałki - sprzedaż i wynajem

  - 360 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 308 mieszkań i domów na sprzedaż w Suwałkach

  Rynek wtórny - 52 mieszkania i domy na sprzedaż i do wynajęcia w Suwałkach

  Mieszkania i Domy w Suwałkach - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Suwałkach kawalerki:

  W Suwałkach jest 12 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 244 355 zł

  Średni metraż kawalerek to 32 m2

  Mieszkania i Domy w Suwałkach dwupokojowe:

  W Suwałkach jest 130 ofert mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 304 299 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 41 m2

  Mieszkania i Domy w Suwałkach trzypokojowe:

  W Suwałkach są 183 oferty mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 419 054 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 59 m2

  Mieszkania i Domy w Suwałkach czteropokojowe:

  W Suwałkach jest 19 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 521 542 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 76 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Suwałkach - oferty deweloperów

   - 308 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Suwałkach - oferty agencji nieruchomości

   - 52 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Nieruchomości na sprzedaż i wynajem: Suwałki

  Suwałki to niemal 70-tysięczne miasto (dane z 2023 r.) położone w północno-wschodniej Polsce. Jest znane przede wszystkim jako "polski biegun zimna", ale ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko rekordowo niskie temperatury. Jak w drugim co do liczby mieszkańców mieście woj. podlaskiego wygląda rynek nieruchomości? Suwałki mogą Cię zaskoczyć! Dowiedz się więcej.

  Suwałki: nieruchomości na sprzedaż i wynajem w najzimniejszej miejscowości w Polsce

  Suwałki to miasto otoczone lasami i jeziorami, a więc idealne dla miłośników przyrody i rekreacji. Przez miasto przebiega jednak również trasa E67, którą uważa się za część szlaku transportowego łączącego Europę Zachodnią i Wschodnią. Dzięki temu lokalizacja jest atrakcyjna z punktu widzenia biznesu. W związku z tym powstają tu zakłady przemysłowe i biura międzynarodowych firm kreujące atrakcyjne stanowiska pracy.

  Nieruchomości Suwałki: mieszkania i domy z rynku pierwotnego oraz wtórnego

  Rozwój gospodarczy miasta wpływa na powstawanie popytu na tutejsze nieruchomości. Suwałki sprzedaż prowadzą zarówno na rynku wtórnym, jak i w ramach rynku pierwotnego. Jeśli chodzi o nowe nieruchomości, Suwałki rozbudowują się systematycznie. Każdego roku oddawanych do użytku jest tu nawet kilka inwestycji, co jest nietypowe dla miasta tej wielkości. Deweloperzy budują przede wszystkim bloki. Lokale są wyposażone w balkony i ogródki, a mieszkańcy mogą korzystać z miejsc postojowych w garażach, wind, placów zabaw, komórek lokatorskich itp. Tym samym nowe mieszkania należą do bardzo atrakcyjnych nieruchomości. Suwałki domy z rynku pierwotnego mogą zobaczyć znacznie rzadziej. Ograniczona jest też dostępność domów wolnostojących na rynku wtórnym.

  Oferta nieruchomości Suwałki: wynajem i sprzedaż

  Jeśli chodzi o sprzedaż, Suwałki mogą się pochwalić dość różnorodną ofertą nieruchomości online. Suwałki przyciągają sporo rodzin, singli, młodych par, a także seniorów, a oferta na rynku jest dostosowana do potrzeb wszystkich tych grup nabywców. Również inwestorzy chętnie kupują tu nieruchomości bez pośredników. Suwałki mają jednak znacznie skromniejszą ofertę, jeśli chodzi o wynajem. Nawet w centrum miasta trudno jest znaleźć lokal do wynajęcia na długi termin. Jeśli chodzi o dostępne ogłoszenia nieruchomości, Suwałki bardzo rzadko udostępniają cokolwiek na wynajem.

  Ceny nieruchomości: Suwałki na sprzedaż i wynajem

  Ceny w Suwałkach są bardzo zróżnicowane. Wciąż można tu znaleźć bardzo atrakcyjne oferty sprzedaży nieruchomości. Suwałki i okolice to jednak także miejsce, w którym znajduje się coraz więcej nieruchomości o podwyższonym standardzie – a te są znacznie droższe. Statystycznie w przeliczeniu na 1 m2  jest tu jednak trochę taniej niż np.w podobnej wielkości Ełku.

  Nieruchomości Suwałki: podsumowanie

  Suwałki mogą być dobrym miejscem do życia dla osób szukających spokoju i czystego powietrza, a jednocześnie liczących na dobre perspektywy zawodowe. Nieruchomości w Suwałkach są atrakcyjne także z punktu widzenia inwestorów. Ich dostępność jak na niewielkie miasto jest spora, a podaż powiększają każdego roku nowe inwestycje deweloperów.

  Znajdź idealną nieruchomość na sprzedaż i wynajem w Suwałkach. Sprawdź aktualne oferty mieszkań i domów w tym mieście na GetHome.pl!

  Oferty w okolicy

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: