Rodzaj
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Nieruchomości Białystok - sprzedaż i wynajem

  - 772 ogłoszenia

  Rynek pierwotny - 271 mieszkań i domów na sprzedaż w Białymstoku

  Rynek wtórny - 500 mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia w Białymstoku

  Mieszkania i Domy w Białymstoku - statystyki mieszkań i domów na sprzedaż i do wynajęcia portalu Gethome

  Mieszkania i Domy w Białymstoku kawalerki:

  W Białymstoku jest 67 ofert kawalerek

  Średnia cena kawalerek to 278 983 zł

  Średni metraż kawalerek to 33 m2

  Mieszkania i Domy w Białymstoku dwupokojowe:

  W Białymstoku są 262 oferty mieszkań i domów dwupokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów dwupokojowych to 322 521 zł

  Średni metraż mieszkań i domów dwupokojowych to 42 m2

  Mieszkania i Domy w Białymstoku trzypokojowe:

  W Białymstoku są 274 oferty mieszkań i domów trzypokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów trzypokojowych to 515 778 zł

  Średni metraż mieszkań i domów trzypokojowych to 60 m2

  Mieszkania i Domy w Białymstoku czteropokojowe:

  W Białymstoku jest 117 ofert mieszkań i domów czteropokojowych

  Średnia cena mieszkań i domów czteropokojowych to 683 658 zł

  Średni metraż mieszkań i domów czteropokojowych to 81 m2

  Mieszkania i Domy bezpośrednio w Białymstoku - oferty deweloperów

   - 271 ogłoszeń

  Mieszkania i Domy używane w Białymstoku - oferty agencji nieruchomości

   - 500 ogłoszeń
  placement placeholder
  Poznaj region

  Rynek nieruchomości w Białymstoku

  Białystok to prawie 300-tysięczne miasto w północno-wschodniej Polsce. Jest stolicą woj. podlaskiego i jego największym, najbardziej dynamicznym ośrodkiem. Przyciąga perspektywami w zakresie pracy i edukacji, a także wysokim standardem życia potwierdzanym przez rankingi. Dość łatwo można tu również kupić wymarzoną nieruchomość. Białystok ma wiele do zaoferowania. Poznaj jego zalety i specyfikę lokalnego rynku nieruchomości!

  W przeprowadzonym na zlecenie Komisji Europejskiej badaniu jakości życia stolica Podlasia znalazła się na pierwszym miejscu wśród polskich miast. To ośrodek z dużą ilością zieleni (tereny zielone zajmują ok. 32% powierzchni miasta), a jednocześnie z rozbudowaną infrastrukturą. Charakteryzuje się wysokim poziomem edukacji i bezpieczeństwa. Zapewnia również szeroką ofertę kulturalną, a realizowane tu inwestycje mają realny wpływ na wygodę mieszkańców oraz nowe miejsca pracy. Kilkanaście uczelni wyższych przyciąga także rzesze studentów z całego regionu.

  Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób planuje właśnie tutaj kupno nieruchomości. Białystok zapewnia bowiem duże perspektywy rozwoju, a jednocześnie spokój i kameralność, o które trudno w innych miastach wojewódzkich. To dlatego jest atrakcyjny zarówno dla ludzi młodych, jak i dla seniorów.

  Oferta mieszkaniowa w mieście jest dość szeroka, a najłatwiej można się o tym przekonać, przeglądając dostępne nieruchomości online. Białystok cały czas się rozbudowuje, co skutkuje różnorodną ofertą na rynku pierwotnym. Powstaje tu coraz więcej nowoczesnych osiedli, także tych oferujących podwyższony standard nieruchomości. Białystok mieszkania trafiające na rynek przeznacza przede wszystkim na sprzedaż, ale można tu znaleźć także dość ciekawą ofertę na wynajem. Są to najczęściej lokale 2- lub 3-pokojowe skierowane do par i rodzin z dziećmi, które na swoje miejsce zamieszkania wybierają właśnie Białystok. Nieruchomości bezpośrednio z rynku pierwotnego coraz częściej trafiają na rynek wynajmu, spełniając potrzeby najemców poszukujących wyższego standardu. Interesująca jest jednak również oferta dla studentów, których interesuje wynajem nieruchomości. Białystok ma coś dla każdego!

  Jeśli chodzi o ceny nieruchomości, Białystok można uznać za atrakcyjny – szczególnie w odniesieniu do nie tak odległej Warszawy. Wystarczy porównać ze sobą wystawione nieruchomości. Białystok jest nawet dwukrotnie tańszy od stolicy! Ceny wynajmu w ostatnich latach wzrosły, ale nadal można je zaliczyć do przystępnych. Wiele zależy jednak od standardu oraz lokalizacji nieruchomości. Białystok siedliska położone w pobliżu centrum miasta wycenia znacznie wyżej ze względu na łatwy dostęp do podstawowych usług, a także bliskość miejsc pracy i nauki.

  Szukasz przystępnej cenowo nieruchomości? Białystok i okolice mogą się okazać bardzo dobrym wyborem. To również świetne miejsce dla osób, które doceniają komfort związany z mieszkaniem w mieście, ale jednocześnie stronią od zgiełku.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: