Dom na sprzedaż 4 pokoje Kowale, 84,63 m2, działka 300 m2

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

gdański, Kowale

749 000

8 850 /m2

Mieszkaj spokojnie, żyj wygodnie - 4 pok. +ogród
Mieszkaj spokojnie, żyj wygodnie - 4 pok. +ogród

Główne cechy domu

Cena

749 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

84,63 m2

Cena za m2

8 850 zł

Pow. działki

300 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 84,63 m2

Mieszkaj spokojnie, żyj wygodnie - 4 pok. +ogród

Szukasz miejsca, które da Ci więcej niż tylko metraż? To dom, który daje przestrzeń do życia, prywatność i codzienny komfort, a jednocześnie pozwala korzystać z bliskości Gdańska.

Na 84,63 m² zaprojektowano funkcjonalny układ, który odpowiada na potrzeby rodziny: wygodna strefa dzienna, miejsce dla domowników, przestrzeń do pracy zdalnej lub pokój dla dziecka. Tutaj każdy metr pracuje na Twoją wygodę.

Co zyskujesz?
✔ Własny ogród - poranna kawa na tarasie, bezpieczna przestrzeń dla dzieci, miejsce na relaks i spotkania z bliskimi.
✔ Dwa miejsca postojowe - codzienna wygoda bez szukania parkingu.
✔ Kameralna zabudowa bliźniacza - więcej prywatności i spokojniejsza atmosfera niż na dużych osiedlach.
✔ Blisko natury - cisza, zieleń i oddech od miejskiego tempa.
✔ Szybki dojazd do Gdańska - mieszkasz spokojnie, ale wszystko masz w zasięgu.

To idealna propozycja dla osób, które chcą zamienić mieszkanie w bloku na dom, który daje wolność — bez rezygnacji z dostępu do miasta.

To nie tylko nieruchomość. To inwestycja w wygodniejszą codzienność, większy komfort i jakość życia Twojej rodziny.

Zadzwoń i poznaj szczegóły — takie oferty szybko znikają.

Korzyści dla Ciebie:
• Zakup od dewelopera - 0% prowizji
• Brak podatku PCC 2% (rynek pierwotny)
• Najlepsze ceny i dostępność na dzień dzisiejszy

Istnieje możliwość finansowania kredytem hipotecznym. 

Umówmy się na 15 min rozmowę i pozwól mi znaleźć idealne miejsce dla Ciebie!