Rodzaj
  Na sprzedaż i wynajem
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Domy na sprzedaż pomorskie

  - 1 399 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 136 domów na sprzedaż w woj. pomorskim

  Rynek wtórny - 1 262 domy na sprzedaż w woj. pomorskim

  Domy w woj. pomorskim - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w woj. pomorskim dwupokojowe:

  W woj. pomorskim jest 40 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 403 724 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 306 m2

  Domy w woj. pomorskim trzypokojowe:

  W woj. pomorskim jest 120 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 616 990 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 206 m2

  Domy w woj. pomorskim czteropokojowe:

  W woj. pomorskim jest 369 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 962 633 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 138 m2

  Domy w woj. pomorskim pięciopokojowe:

  W woj. pomorskim są 832 oferty domów pięciopokojowych

  Średnia cena domów pięciopokojowych to 1 712 464 zł

  Średni metraż domów pięciopokojowych to 270 m2

  Domy bezpośrednio w woj. pomorskim - oferty deweloperów

   - 136 ogłoszeń

  Domy używane w woj. pomorskim - oferty agencji nieruchomości

   - 1 262 ogłoszenia
  placement placeholder
  Poznaj region

  Co musisz wiedzieć o domach na sprzedaż w województwie pomorskim?

  Na kupno domów na Pomorzu decydują się z jednej strony związani już z regionem mieszkańcy, z drugiej - młodzi specjaliści, którzy upatrują szans w lokalnym rynku pracy, a z trzeciej - inwestorzy i przedsiębiorcy z myślą o potencjale turystycznym. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed kupnem domu w województwie pomorskim.

  Kto powinien zainwestować w dom na Pomorzu? Szansa dla specjalistów

  Na Pomorzu odnajdą się m.in. zarówno przedsiębiorcy z branży transportowej, jak i specjaliści w zakresie spedycji, nowych technologii oraz elektroniki. Region przez lata sprawnie zagospodarował naturalne zasoby - w tym porty oraz węzły komunikacyjne łączące Pomorze z metropoliami kraju i Europy. Co więcej, województwo pomorskie wyróżnia się na tle pozostałych najwyższym wskaźnikiem wykorzystania sieci kolejowych. Duże znaczenie miało wybudowanie przez władze województwa nowej linii kolejowej PKM (Pomorska Kolej Metropolitalna), która wpłynęła na dynamiczny rozwój regionu, a także Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

  Na rozwoju Pomorza zyskują nie tylko przedsiębiorcy i specjaliści z branży transportowej czy IT. Domami na sprzedaż w województwie pomorskim interesują się również przedstawiciele innych branż, których przyciąga perspektywa życia nad Bałtykiem, czerpania z dynamicznego rynku pracy oraz wysokiej jakości infrastruktury edukacyjnej czy medycznej.

  Jak wygląda rynek domów na sprzedaż w województwie pomorskim? 

  Mimo ogromnego obszaru jaki zajmuje województwo pomorskie, rynek nieruchomości opiera się w dużej mierze na dominującym regionie Trójmiasta i jego okolic. Jednakże w przypadku domów na sprzedaż spektrum możliwości jest o wiele szersze. Zainteresowani bliźniakiem, segmentem lub własnym domem jednorodzinnym przyglądają się głównie małym i średnim miejscowościom.

  Oprócz Trójmiasta,do miejscowości z rozbudowaną ofertą sprzedaży domów należą: Słupsk, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Łeba, Lębork, Chojnice, Reda, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Stegna, Malbork oraz wiele innych. We wszystkich miastach przeważa rynek wtórny nad rynkiem pierwotnym, zarówno pod względem sprzedaży domów, jak i sprzedaży mieszkań.

  Województwo Pomorskie to wciąż województwo z ogromnym potencjałem deweloperskim. Aktualna dominacja Trójmiasta powoduje, że większość inwestycji skierowanych jest w ten region, ale pozostałe miasta oferują wciąż rozległe niewykorzystane obszary, które wkrótce również zdobędą zainteresowanie inwestorów. Należy pamiętać o wysokiej atrakcyjności regionu ze względu na dogodne położenie nad Morzem Bałtyckim. Stale rosnąca liczba turystów zauważalna jest we wszystkich rejonach. Dodatkowo ceny mieszkań oraz domów na sprzedaż są znacznie wyższe w Trójmieście niż w mniejszych aglomeracjach. Dlatego warto sprawdzić oferty z całego województwa i dokonać odpowiedniego wyboru, bowiem każdy region w Pomorskiem ma wiele do zaoferowania.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: