Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Domy
  2. Na sprzedaż

  Domy na sprzedaż - pomorskie - 881 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 130 domów na sprzedaż w woj. pomorskim

  Rynek wtórny - 752 domy na sprzedaż w woj. pomorskim

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w woj. pomorskim - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w woj. pomorskim dwupokojowe:

  W woj. pomorskim jest 10 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 906 790 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 142 m2

  Domy w woj. pomorskim trzypokojowe:

  W woj. pomorskim jest 35 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 549 107 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 135 m2

  Domy w woj. pomorskim czteropokojowe:

  W woj. pomorskim są 203 oferty domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 837 014 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 147 m2

  Domy w woj. pomorskim :

  W woj. pomorskim są 633 oferty domów

  Średnia cena domów to 1 618 418 zł

  Średni metraż domów to 305 m2

  Domy bezpośrednio w woj. pomorskim - oferty deweloperów

   - 130 ogłoszeń

  Domy używane w woj. pomorskim - oferty agencji nieruchomości

   - 752 ogłoszenia
  Dom
  4 pokoje502 m2

  849 000

  1 691 zł/m2

  Trójmiasto i okolice

  Poznaj region

  Domy na sprzedaż - pomorskie

  Pomorskie to województwo położone nad Morzem Bałtyckim, będące najbardziej wysuniętą jednostką na północ Polski. Stolicą województwa jest miasto Gdańsk, które wchodzi w skład kluczowego dla całej jednostki Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Pomorskie to region bardzo zróżnicowany, bogaty w ofertę turystyczną i usługową, wyróżniający się unikalnymi uwarunkowaniami przyrodniczymi oraz doskonałą infrastrukturą. Znajdziemy tu różnorodne oferty nieruchomości, spośród, których pomorskie domy na sprzedaż cieszą się dużą popularnością.


  Idealna infrastruktura w Pomorskim

  Województwo pomorskie jest bardzo rozwinięte, co zawdzięcza nie tylko bogatej historii, która w dużej mierze ukształtowała ten region, ale również odpowiedniemu zagospodarowaniu dostępnymi zasobami. Pomorskie posiada porty morskie, które mają kluczowe znaczenie dla krajowej gospodarki morskiej. Województwo posiada także doskonałe połączenie z innymi regionami, dzięki rozwiniętym drogom ekspresowym i autostradom, licznym obwodnicom mniejszych miejscowości i przebiegającym przez obszar trasom europejskim.

  Pomorskie wyróżnia się na tle pozostałych jednostek najwyższym wskaźnikiem wykorzystania sieci kolejowych. Duże znaczenie miało wybudowanie przez władze województwa nowej linii kolejowej PKM (Pomorska Kolej Metropolitalna), która wpłynęła na dynamiczny rozwój regionu. Na terenie Pomorskiego funkcjonuje Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, który umożliwia bezpośredni transport do licznych krajów na całym świecie. Port Lotniczy każdego roku obsługuje ponad 5 mln pasażerów rocznie, a w jego sąsiedztwie powstaje nowe centrum biznesowe, co podnosi prestiż regionu i umożliwia inwestycje m.in. zagranicznych firm. Doskonałe warunki, które sprzyjają rozwojowi województwa przyciągają licznych inwestorów, przedsiębiorców, nowych mieszkańców, turystów, którzy stale poszukują nieruchomości w województwie pomorskim, szczególnie domów na sprzedaż.


  Pomorski rynek nieruchomości

  Mimo ogromnego obszaru jaki zajmuje województwo Pomorskie, rynek nieruchomości opiera się w dużej mierze na dominującym regionie Trójmiasta i jego okolic. Gdańsk, Gdynia i Sopot, będąc tak ważnymi ośrodkami miejskimi, przeważają nad resztą województwa pod względem ilości ofert. Dotyczy to szczególnie sprzedaży mieszkań w Gdyni, Sopocie oraz zakupu i wynajmu mieszkań w Gdańsku. Natomiast domy na sprzedaż są w większej mierze rozprzestrzenione po całym terenie województwa. Oprócz Trójmiasta, do miejscowości z rozbudowaną ofertą sprzedaży domów należą: Słupsk, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Łeba, Lębork, Chojnice, Reda, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Stegna, Malbork oraz wiele innych. We wszystkich miastach przeważa rynek wtórny nad rynkiem pierwotnym, zarówno pod względem sprzedaży domów, jak i sprzedaży mieszkań.

  Województwo Pomorskie to wciąż województwo z ogromnym potencjałem deweloperskim. Aktualna dominacja Trójmiasta powoduje, że większość inwestycji skierowanych jest w ten region, ale pozostałe miasta oferują wciąż rozległe niewykorzystane obszary, które wkrótce również zdobędą zainteresowanie inwestorów. Należy pamiętać o wysokiej atrakcyjności regionu ze względu na dogodne położenie nad Morzem Bałtyckim. Stale rosnąca liczba turystów zauważalna jest we wszystkich rejonach. Dodatkowo ceny mieszkań oraz domów na sprzedaż są znacznie wyższe w Trójmieście niż w mniejszych aglomeracjach. Dlatego warto sprawdzić oferty z całego województwa i dokonać odpowiedniego wyboru, bowiem każdy region w Pomorskiem ma wiele do zaoferowania.

  Doskonałe warunki w województwie pomorskim

  Dogodne położenie, rozwinięta infrastruktura to tylko niektóre z walorów tego województwa. Pomorskie może pochwalić się wysokim poziomem innowacji, w rankingach województw o największym potencjale innowacyjnym zawsze zajmuje pozycję w czołówce. Dzieje się tak za sprawą stosunkowo dużych nakładów finansowych na badania i rozwój.

  Dużym atutem jest także różnorodność przyrodnicza. Mieszkańcy mogą korzystać na co dzień z dostępu do Słowińskiego Parku Narodowego ze słynnymi ruchomymi wydmami i Górą Łącką. Kolejnym ważnym obiektem przyrodniczym jest Park Narodowy Bory Tucholskie, który jest częścią jednego z największych kompleksów leśnych. Co więcej, na całym terenie województwa występuje aż 9 parków krajobrazowych oraz liczne rezerwaty przyrody. Położenie województwa nad morzem łagodzi również klimat, co sprzyja warunkom codziennego życia.

  Pomorskie oprócz morza ma do zaoferowania wiele śródlądowych zbiorników wodnych, jakimi są jeziora. Bardzo dużo znajdziemy ich na Kaszubach, gdzie występuje Kaszubski Park Krajobrazowy. Pod względem turystycznym znajdziemy tu bogatą, zróżnicowaną ofertę dla przyjezdnych oraz mieszkańców, co podnosi standard życia. Bogactwo województwa przekłada się także na rozwiniętą ofertę edukacyjną, dobrą opiekę zdrowotną, powstawanie wielu nowych ofert pracy, zróżnicowane oferty inwestycyjne i liczne atrakcje turystyczne. Dlatego pomorskie domy na sprzedaż wciąż są na topie wśród poszukiwanych nieruchomości w Polsce.


  Jesteś zainteresowany zakupem domu w Pomorskim? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w województwie pomorskim na portalu GetHome i znajdź dom dopasowany do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje