Dom na sprzedaż 6 pokoi Borowina, 159,48 m2, działka 1129 m2

Oferta sprzedaży od Emotion Agnieszka Dzierzgowska

piaseczyński, Borowina

2 099 000

13 162 /m2

2 099 000 zł | dom w borowinie/konstancin
2 099 000 zł | dom w borowinie/konstancin

Główne cechy domu

Cena

2 099 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

159,48 m2

Cena za m2

13 162 zł

Pow. działki

1129 m2

Dostępne od

2026-04-28

Rok budowy

2026

Opis nieruchomości o powierzchni 159,48 m2

2 099 000 zł | dom w borowinie/konstancin

SPRZEDAŻ | 2 099 000 zł | 159,48 m2 | GOTOWY DOM WOLNOSTOJĄCY I BOROWINA - OBRZEŻA KONSTANCINA

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu GOTOWEGO, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 159,48 m2, na działce o powierzchni 
1129 m2 z wiatą dwustanowiskową. 

Inwestycję wyróżnia:
wysoki standard,
funkcjonalny układ i nowoczesna bryła,
atrakcyjne położenie w pobliżu Konstancina - Jeziorny

Budynki powstają w technologii tradycyjnej, przy użyciu bardzo dobrej klasy materiałów: ścianki fundamentowe z porothermu; ściany konstrukcyjne - porotherm 25 cm, ocieplenie ścian 20 cm styropianem białym, tynk silikonowy; okna trzyszybowe PCV VEKA .

Instalacje:
- kompletna instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu),
- instalacja centralnego ogrzewania,
- ogrzewanie podłogowe w całym domu,
- piec gazowy,
- instalacja elektryczna (bez białego montażu),
- instalacja alarmowa i monitoringowa (okablowanie),
- rozprowadzony kabel internetowy,
- wentylacja grawitacyjna,
- ujęcie wody od strony ogrodu.
- tarasy od strony ogrodu - wylewka betonowa,

Podjazd i miejsca postojowe wyłożone kostką betonową.

Media miejskie: prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz.

Dom posiada ogrodzenie od strony ogrodów, teren ogródków wyrównany i oczyszczony.

LOKALIZACJA:

W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna.
W niedalekiej odległości Centrum Handlowe Park Glinianka oraz Szkoła Podstawowa w Konstancinie - Jeziornie.