Dom na sprzedaż 9 pokoi nowodworski, 360 m2, działka 3100 m2

Oferta sprzedaży od EMMERSON ZARZĄDZANIE SP.Z.O.O.

mazowieckie, nowodworski

2 695 000

7 486 /m2

Rezydencja "panorama"
Rezydencja "panorama"

Główne cechy domu

Cena

2 695 000 zł

Liczba pokoi

9

Powierzchnia

360 m2

Cena za m2

7 486 zł

Pow. działki

3100 m2

Rok budowy

2005

Opis nieruchomości o powierzchni 360 m2

Rezydencja "panorama"

Willa wolnostojąca typu dworek współczesny, 2005 rok budowy, pow. całkowita ok. 350 m2 + garaż wolnostojący na 2 samochody; 9 pokoi, 5 sypialni. Fantastyczne widoki ze wszystkich okien!

Do położony jest na łagodnym wzgórzu. Okna panoramiczne - tworzą naturalne ramy dla pięknych widoków ze wszystkich stron! Możliwość dokupienia gruntu obok.

Układ domu:
- parter (216 m2): kuchnia półotwarta, połączona z małą jadalnią; salon z kominkiem i wyjściem na taras, oddzielna duża jadalnia (43 m2), sypialnia z łazienką i garderobą, druga sypialnia; garderoba (można z niej zrobić gabinet - jest duże okno); łazienka z prysznicem, pomieszczenie techniczne z piecami i filtrami oraz pompą wody z własnego ujęcia.
- poddasze użytkowe (154 m2, skosy): pomieszczenie techniczne (rekuperator), 2 sypialnie (jedna ok. 14 m2, druga ok. 24 m2), gabinet (32 m2), pralnia (24 m2 z oknem - można zrobić z niej np. kuchnię), łazienka z wanną.

Brak podpiwniczenia.

Media: woda z wodociągu oraz dodatkowo ujęcie własne, kanalizacja: bioszambo, wybierane raz na 1-2 lata, gaz, energia elektryczna.

Garaż wolnostojący zawiera 2 miejsca garażowe + pomieszczenie gospodarcze (ok. 20 m2).

Średnioroczne koszty utrzymania wynoszą około 1.000 zł/miesięcznie (właściciel zimą lubi wysoką temperaturę).

W ogrodzie naturalne nasadzenia drzew, głównie sosny, brzozy i dęby.

Dom niedaleko lotniska w Modlinie.

Można dokupić drugą działkę, za dodatkową opłatą (do uzgodnienia).