Dom na sprzedaż 4 pokoje słupski, 180,28 m2, działka 1900 m2

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

słupski

825 000

4 576 /m2

Nowoczesny dom w dębnicy kaszubskiej/140m²/1900m²
Nowoczesny dom w dębnicy kaszubskiej/140m²/1900m²

Główne cechy domu

Cena

825 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

180,28 m2

Cena za m2

4 576 zł

Pow. działki

1900 m2

Rok budowy

2025

Opis nieruchomości o powierzchni 180,28 m2

Nowoczesny dom w dębnicy kaszubskiej/140m²/1900m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących nowoczesną architekturę, przestrzeń i komfort życia. Dom położony w Dębnicy Kaszubskiej został zrealizowany według cenionego projektu „Dom w Kosaćcach 9”, który wyróżnia się elegancką bryłą, funkcjonalnym układem oraz ponadczasowym designem.

ATUTY:
  • Garaż dwustanowiskowy w efektownej, nowoczesnej bryle budynku
  • Stan surowy zamknięty - możliwość wykończenia według własnego gustu
  • Duże przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz
  • Wysoka strefa dzienna otwarta do dachu
  • Funkcjonalny układ idealny dla rodziny
NIERUCHOMOŚĆ:
  • Budynek o powierzchni użytkowej 142 m² usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1900 m², oferując prywatność oraz szerokie możliwości zagospodarowania przestrzeni wokół domu.
  • Centralny punkt domu to imponująca strefa dzienna obejmująca salon, jadalnię oraz kuchnię. Wysokie, dwukondygnacyjne przeszklenie w części jadalnianej sprawia, że wnętrze jest jasne, przestronne i pełne naturalnego światła.
  • Salon został zaprojektowany jako miejsce wypoczynku i rodzinnych spotkań. Dodatkowego klimatu nadaje kominek, który tworzy przytulną atmosferę w chłodniejsze dni.
  • Kuchnia została częściowo oddzielona od salonu, dzięki czemu zachowuje funkcjonalność i wygodę użytkowania. Przewidziano w niej miejsce na praktyczną wyspę oraz spiżarnię.