Dom na sprzedaż 6 pokoi lwówecki, 281,40 m2, działka 20000 m2

Oferta sprzedaży od ABN Stępień Nieruchomości

lwówecki

1 800 000

6 396 /m2

Dom z przepięknym ogrodem i dużą działką
Dom z przepięknym ogrodem i dużą działką

Główne cechy domu

Cena

1 800 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

281,40 m2

Cena za m2

6 396 zł

Pow. działki

20000 m2

Rok budowy

1999

Opis nieruchomości o powierzchni 281,40 m2

Dom z przepięknym ogrodem i dużą działką

DOM 147 m² + DZIAŁKA 2 HA - IDEALNY POD AGROTURYSTYKĘ / INWESTYCJĘ / DOMKI HOLENDERSKIE - DĘBOWY GAJ

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - idealna pod agroturystykę, ośrodek wypoczynkowy, kamping lub ustawienie kilku/kilkunastu domków holenderskich.

Duża, płaska i słoneczna działka o powierzchni aż 20 000 m² daje szerokie możliwości zagospodarowania i prowadzenia działalności turystycznej.

Prezentuję Państwu przepiękny dom z dużą działką w miejscowości Dębowy Gaj/Mojesz

Zaledwie 7 km od Lwówka Śląskiego i 30 km od Jeleniej Góry!

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

działka 2 ha - idealna pod inwestycję

gotowy dom po remoncie - bez dodatkowych nakładów

spokojna, zielona okolica - idealna dla turystyki

dodatkowy budynek gospodarczy i sad

nowoczesne ogrzewanie - pompa ciepła

Nieruchomość o powierzchni 281,4 m², w skład której wchodzi:

Piwnica: pomieszczenie gospodarcze (dodatkowa kuchnia), siłownia, kotłownia

Garaż: duży + pomieszczenie magazynowe

Parter: przedpokój, salon z wyjściem na ogród, kuchnia z jadalnią

I piętro: pokój dzienny, biuro, sypialnia, łazienka

II piętro: 2 sypialnie (w tym jedna z garderobą), łazienka

Strych: do adaptacji

Dom po remoncie - wysoki standard wykończenia:

-nowa kuchnia

-nowy salon

-nowe łazienki

-rolety zewnętrzne

-nowe ogrzewanie (pompa ciepła)

-nowe zagospodarowanie terenu (chodniki, ogrodzenie, brama)