Rodzaj
  Wszystkie
  Pokoje
  Cena
  Powierzchnia
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  1. Nieruchomości
  2. Na sprzedaż

  Domy na sprzedaż - dolnośląskie - 951 ogłoszeń

  Rynek pierwotny - 272 domy na sprzedaż w woj. dolnośląskim

  Rynek wtórny - 686 domów na sprzedaż w woj. dolnośląskim

  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)

  Domy w woj. dolnośląskim - statystyki domów na sprzedaż portalu Gethome

  Domy w woj. dolnośląskim dwupokojowe:

  W woj. dolnośląskim jest 6 ofert domów dwupokojowych

  Średnia cena domów dwupokojowych to 638 666 zł

  Średni metraż domów dwupokojowych to 81 m2

  Domy w woj. dolnośląskim trzypokojowe:

  W woj. dolnośląskim jest 56 ofert domów trzypokojowych

  Średnia cena domów trzypokojowych to 535 496 zł

  Średni metraż domów trzypokojowych to 111 m2

  Domy w woj. dolnośląskim czteropokojowe:

  W woj. dolnośląskim jest 277 ofert domów czteropokojowych

  Średnia cena domów czteropokojowych to 710 699 zł

  Średni metraż domów czteropokojowych to 146 m2

  Domy w woj. dolnośląskim :

  W woj. dolnośląskim jest 617 ofert domów

  Średnia cena domów to 1 138 181 zł

  Średni metraż domów to 1228 m2

  Domy bezpośrednio w woj. dolnośląskim - oferty deweloperów

   - 272 ogłoszenia

  Domy używane w woj. dolnośląskim - oferty agencji nieruchomości

   - 686 ogłoszeń
  Dom
  6 pokoi225 m2

  700 000

  3 111 zł/m2

  wałbrzyski, Szczawno-Zdrój

  Nowy dom
  6 pokoi149,61 m2

  759 000

  5 073 zł/m2

  Wrocław, Krzyki, Brochów

  Poznaj region

  Dolnośląskie oferuje wyjątkowe domy na sprzedaż

  Dolnośląskie to województwo położone w południowo-wschodniej części Polski, blisko granicy z Czechami i Niemcami. Stolicą administracyjną oraz gospodarczą Dolnego Śląska jest Wrocław. Jednak znajdziemy tu również wiele innych ważnych aglomeracji. Dolnośląskie zajmuje wysokie pozycje w rankingach polskich województw pod względem bogactwa oraz jakości życia. Dogodne warunki przyciągają nowych mieszkańców z sąsiednich regionów, również z zagranicy, dlatego znajdziemy tu bogatą ofertę dolnośląskich domów na sprzedaż.


  Czy dolnośląska oferta deweloperska jest zróżnicowana?

  Oferta deweloperska na Dolnym Śląsku jest bardzo zróżnicowana. Dostępne są tutaj biurowce, apartamenty, mieszkania i domy na sprzedaż oraz wynajem. Znaczna większość dostępna jest w regionie dużych miast, szczególnie Wrocławia. Dotyczy to również rynku domów, które znajdziemy na rynku pierwotnym i wtórnym. Domy na sprzedaż w dolnośląskim są dostępne głównie do zakupu wtórnego, wyjątek stanowi stolica województwa, która posiada zróżnicowaną ofertę rynkową.


  Dolnośląskie - potencjał inwestycyjny regionu

  Dolnośląski region jest bardzo atrakcyjny dla inwestorów. Dużą zasługą jest wysoko rozwinięta infrastruktura oraz dogodne położenie. W szczególności sąsiedztwo z Czechami i Niemcami. To sprawia, że województwo jest bardzo interesujące dla firm, zwłaszcza tranzytowych. Przedsiębiorstwa produkcyjne do Dolnego Śląska przyciąga bliskość rynków zbytu, do których, oprócz dolnośląskich aglomeracji, należą Praga i Drezno. Na terenie całego województwa znajdują się także Specjalne Strefy Ekonomiczne, zachęcające do inwestowania w sprzyjających warunkach. Dzięki temu znajdziemy tu liderów branży motoryzacyjnej oraz AGD i RTV. Z kolei, bogactwo zasobów województwa pozwala na rozwój gałęzi wydobywczej. Tak dobre warunki do inwestowania sprawiają, że co roku w dolnośląskim odnotowuje się wzrost liczby rejestrowanych przedsiębiorstw oraz dostępnych miejsc pracy. Ma to również przełożenie na duży popyt na rynku nieruchomości, bowiem liczba dostępnych domów na sprzedaż w województwie dolnośląskim stale rośnie. Zakup posiadłości może być traktowany także jako inwestycja. Rozwój gospodarczy regionu oraz liczne ośrodki naukowe pobudzają popyt na zakup lub wynajem domów.


  Doskonałe warunki życia w dolnośląskim

  Województwo dolnośląskie to nie tylko region bogaty w zasoby naturalne pod względem wydobywczym, ale również obszar mający ogromne możliwości w zakresie czerpania z jego walorów środowiskowych na co dzień. Obszar Dolnego Śląska obejmuje fragment Niżu Środkowoeuropejskiego i Masywu Czeskiego, dzięki czemu znajdziemy tam liczne tereny nizinne, wyżynne i góry. Znajduje się tu bardzo wiele parków krajobrazowych oraz Park Narodowy Gór Stołowych i Karkonoski PN. Bogata różnorodność przyrodnicza przyciąga wielu turystów i poprawia jakość życia, dając mieszkańcom wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Ciekawe lokalizacje turystyczne znajdują się w całym województwie od Głogowa, przez Legnicę, Wrocław, Jelenią Górę i Wałbrzych do Kłodzka. Różnorodność ukształtowania terenu przekłada się także na rozłożenie stref turystycznych i biznesowych. Im dalej na wyżynne południe, tym więcej znajdziemy stricte turystycznych miejscowości. Natomiast w południowej części przeważają miasta przemysłowo-usługowe. Województwo walczy także z zanieczyszczeniem powietrza, uruchamiając programy ochrony środowiska, by podwyższyć standard życia. Dużym atutem jest również rozbudowana komunikacja, na którą składają się rozwinięta sieć dróg oraz funkcjonujące koleje dolnośląskie, ułatwiające szybki transport po województwie. Doskonałe warunki mieszkalne sprawiają, że dolnośląskie domy na sprzedaż cieszą się dużą popularnością.


  Jesteś zainteresowany zakupem domu na Dolnym Śląsku? Sprawdź ofertę domów na sprzedaż w dolnośląskim na portalu GetHome.pl i znajdź nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Polecane lokalizacje