Dom na sprzedaż 4 pokoje Konstancin-Jeziorna, 167 m2, działka 225 m2

Oferta sprzedaży od Grand Properties

Konstancin-Jeziorna

1 909 500

11 434 /m2

Rodzinne segmenty
Rodzinne segmenty

Główne cechy domu

Cena

1 909 500 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

167 m2

Cena za m2

11 434 zł

Pow. działki

225 m2

Rok budowy

2024

Opis nieruchomości o powierzchni 167 m2

Rodzinne segmenty

RODZINNE SEGMENTY 

Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.
Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.

Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizowany jest:
*Garaż 17,88m2
*Wiatrołap 8,3m2
*Salon z aneksem kuchennym 31,92m2
*Wc 1,89m2

Na piętrze zaprojektowane zostały:
*1 sypialnia 13,95m2 z łazienką 4,75m2
*Garderoba 5,59m2
*2 sypialnia 12,78 m2
*3 sypialnia 13,94m2
W każdym budynku na piętrze jest loggia 3,69m2

Powierzchnia parteru 66,29 m2

Powierzchnia I piętra 61,01m2

Spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi.
Bliskość szkół, sklepów i miejsc rekreacyjnych. Malownicza, rozwijająca się okolica z pięknymi widokami.

Media: prąd / gaz / kanalizacja / woda

OFERTA OPIEWA NA DOM W STANIE DEWELOPERSKIM

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oglądania budynków na żywo.

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 167 m2

Liczba pokoi: 4

Ogrzewanie: Gazowe

Wykończenie

Stan wykończenia: Do wykończenia