Dom na sprzedaż 4 pokoje Książenice, 135 m2, działka 1500 m2

Oferta sprzedaży od Restart Nieruchomości

mazowieckie, grodziski, Książenice

1 450 000

10 740 /m2

Dom wolnostojący, super cena, kameralne miejsce.
Dom wolnostojący, super cena, kameralne miejsce.

Główne cechy domu

Cena

1 450 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

135 m2

Cena za m2

10 740 zł

Pow. działki

1500 m2

Rok budowy

2012

Opis nieruchomości o powierzchni 135 m2

Dom wolnostojący, super cena, kameralne miejsce.

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury.

Nieruchomość usytuowana jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1500 m², co zapewnia przestrzeń do wypoczynku oraz aranżacji ogrodu według własnych potrzeb.

Dom parterowy z 2012 roku charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do wykonania pozostaje elewacja (kolor). Zdjęcie domu z zewnątrz pokazuje przykładową elewację.

W skład budynku wchodzi przestronny, jasny salon połączony z aneksem kuchennym, tworzący wygodną strefę dzienną. Dodatkowo do dyspozycji są trzy ustawne sypialnie, łazienka, oddzielne WC, a także praktyczna kotłownia.

W bryle budynku znajduje się garaż, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania. Na zewnątrz dodatkowo dostępna jest wiata garażowa mieszcząca dwa samochody.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest piękny, ogrodzony taras, idealny do relaksu i spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Media: woda miejska, prąd. Ogrzewanie zapewnia piec węglowy.

To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego domu w spokojnej lokalizacji, z szybkim dostępem do niezbędnej infrastruktury.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!

Prezentowane na stronie dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.