Dom na sprzedaż 5 pokoi grójecki, 138 m2, działka 1292 m2

Oferta sprzedaży od Versus Property Group

grójecki

1 690 000

12 246 /m2

Umowa na wyłączność !!!
Umowa na wyłączność !!!

Główne cechy domu

Cena

1 690 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

138 m2

Cena za m2

12 246 zł

Pow. działki

1292 m2

Dostępne od

2026-05-06

Opis nieruchomości o powierzchni 138 m2

Umowa na wyłączność !!!

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Na stronie versusgroup 83 zdjęcia

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość która łączy w sobie przestrzeń, prywatność i wysoki standard życia. Piękny dom parterowy wolnostojący o powierzchni 138 m2 na działce 1292 m2. Dom przepięknie urządzony po kapitalnym remoncie w 2023 roku, całkowicie umeblowany, gotowy do zamieszkania. Ogród super zadbany z licznymi na sadzeniami i systemem nawadniającym. Ogrzewania piec CO gazowy, cały dom ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, kominek.

Dom jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem-umeblowaniem !!!!

Okolica bardzo spokojna i zalesiona lasami państwowymi, oaza ciszy i spokoju. Super miejsce dla ludzi którzy pragną świeżego powietrza, ciszy. Doskonała lokalizacja na długie spacery po lesie na łonie natury.

Góra Kalwaria 8 km, Grójec 20 km (S7), Warszawa-Ursynów 27 km

Sklepy: centrum handlowe Baniocha około 10 min, Lewiatan ok 1,5km, Dino ok 5 km, Apteka 2,5km, Restauracje 2 km

Transport: PKP Sułkowice

Zapraszamy do naszego biura w Piasecznie, ul. Pomorska 22. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od 9:00 do 20:00 (pon-pt), w sobotę od 10:00 do 17:00.

Kontakt telefoniczny w sprawie ofert codziennie od godziny 8:00 do 22:00

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą nieruchomości zapraszamy na naszą stronę

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.