Dom na sprzedaż 4 pokoje Ożarów Mazowiecki, 124 m2, działka 340 m2

Oferta sprzedaży od Inwesta Maria Stępień

Ożarów Mazowiecki

1 300 000

10 483 /m2

Atrakcyjny cichy blisko centrum
Atrakcyjny cichy blisko centrum

Główne cechy domu

Cena

1 300 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

124 m2

Cena za m2

10 483 zł

Pow. działki

340 m2

Rok budowy

1999

Opis nieruchomości o powierzchni 124 m2

Atrakcyjny cichy blisko centrum

SUPER OFERTA DLA RODZINY ! BLISKO szkoła i przedszkole !

Skrajny segment segment położony w kameralnej uliczce blisko Centrum Ożarowa, na cichym osiedlu domów jednorodzinnych.

Dom wybudowany w 1999 roku z pustaka ceramicznego, kryty blachą. Woda i kanalizacja - miejskie.

Ogrzewanie: piec gazowy dwufunkcyjny kondensacyjny, zasobnik na ciepłą wodę.

Powierzchnia użytkowa domu 124 m2; garaż w bryle budynku. Powierzchnia działki 340 mkw.

ROZKŁAD :

Parter :

wiatrołap z funkcjonalną szafą i wejściem do garażu, korytarz, salon ( ok 28 m2) połączony z kuchnią i jadalnią - łącznie daje powierzchnię ok 44 m2; z salonu wyjście na zadaszony taras; dolna łazienka ( wc, prysznic) z elementami gospodarczymi ( terma i hydrofor);

Piętro :

hol, 3 sypialnie (15,6 m2, 12,2 m2, 8,1 m2), łazienka z wanną hydromasażem i WC

4,8mkw, składzik/garderoba. W pokojach wbudowane szafy.

Poddasze ocieplone i przystosowane jako powierzchnia do składowania drobnych sprzętów np narty, walizki, itp.

WYKOŃCZENIE/STANDARD :

Dom czysty, w dobrym stanie technicznym ale w standardzie sprzed kilkunastu lat.

Zagospodarowana działka okala dom z trzech stron dając poczucie kameralności; przestronny zadaszony taras pozwala odpocząć wśród zieleni i śpiewu ptaków - wśród własnych krzewów i drzew, dopełniają klimat.

Ogrodzenie z cegły klinkierowej wypełnione drewnianymi przęsłami. Dwie bramy w tym jedna otwierana automatycznie pilotem.