Dom na sprzedaż 5 pokoi Police, 296 m2, działka 1835 m2

Oferta sprzedaży od Lex House

Police

2 490 000

8 412 /m2

Sprzedam parterowy dom w tanowie .
Sprzedam parterowy dom w tanowie .

Główne cechy domu

Cena

2 490 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

296 m2

Cena za m2

8 412 zł

Pow. działki

1835 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 296 m2

Sprzedam parterowy dom w tanowie .

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny, parterowy dom z 2023 roku.

Nieruchomość położona jest w Tanowie, w bezpośredniej bliskości lasu.

Cisza, przestrzeń i naturalne otoczenie tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca, a jednocześnie szybki dojazd do Szczecina zapewnia pełną funkcjonalność na co dzień.

Dom usytuowany jest na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o powierzchni 1835 m2.

Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń

Wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców oraz możliwości połączenia funkcji prywatnej z aktywnością zawodową.

strefa dzienna: - przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, z wyjściem na taras i ogród.

- duża sypialnia główna z garderobą oraz prywatną łazienką (wanna, prysznic, WC)

- trzy ustawne pokoje idealne jako sypialnie, pokoje dziecięce lub gabinety

- ogólnodostępna łazienka z prysznicem i WC

- toaleta gościnna

oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnią i suszarnią

przestronny korytarz

wydzielony gabinet/biuro z zapleczem gospodarczym oraz toaletą dla klientów lub personelu - doskonałe rozwiązanie pod działalność.

ogrzewany, dwustanowiskowy garaż

Wysoki standard i nowoczesne rozwiązania

dom wybudowany i wykończony z materiałów klasy premium

nowoczesna kuchnia w zabudowie, w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD

ogrzewanie podłogowe w całym domu z indywidualną regulacją temperatury w każdym pomieszczeniu