Dom na sprzedaż 4 pokoje Pruszcz Gdański, 199 m2, działka 581 m2

Oferta sprzedaży od GAUDIUM Nieruchomości

Pruszcz Gdański

1 229 000

6 175 /m2

Dom z ogrodem w pruszczu gdańskim na sprzedaż
Dom z ogrodem w pruszczu gdańskim na sprzedaż

Główne cechy domu

Cena

1 229 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

199 m2

Cena za m2

6 175 zł

Pow. działki

581 m2

Dostępne od

2026-09-29

Rok budowy

1985

Opis nieruchomości o powierzchni 199 m2

Dom z ogrodem w pruszczu gdańskim na sprzedaż

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 120 m² (199 m² powierzchni całkowitej), zlokalizowany w Pruszcz Gdański, Osiedle Wschód.

Wszystkie zdjęcia oferty (34) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium.

Szukasz domu, w którym każdy członek rodziny znajdzie swoją przestrzeń, a codzienne funkcjonowanie będzie po prostu wygodne? To propozycja dla osób, które cenią spokojne otoczenie, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia miejsca po swojemu.

Lokalizacja:
Osiedle Wschód to jedna z bardziej uporządkowanych i przyjaznych części Pruszcza Gdańskiego. Dom położony jest przy kameralnej, ślepej uliczce, co ogranicza ruch samochodowy wyłącznie do mieszkańców i zapewnia spokojne, bezpieczne otoczenie.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa, przedszkole oraz miejsca do aktywnego spędzania czasu – boiska, plac zabaw czy basen.
Dodatkowym atutem jest bardzo dobra dostępność komunikacji – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, PKS oraz stacja PKP, co umożliwia wygodne poruszanie się zarówno po Pruszczu Gdańskim, jak i szybki dojazd do Gdańska i całego Trójmiasta.

Nieruchomość:
Dom z 1985 roku posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 581 m². Budynek jest solidny, ocieplony i utrzymany w dobrym stanie technicznym – umożliwia zamieszkanie od razu, z możliwością stopniowego odświeżania według własnych potrzeb.