Dom na sprzedaż 3 pokoje szczecinecki, 79,42 m2, działka 1508 m2

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

szczecinecki

325 000

4 092 /m2

Tylko u nas! dom 1,5 km od jeziora!
Tylko u nas! dom 1,5 km od jeziora!

Główne cechy domu

Cena

325 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

79,42 m2

Cena za m2

4 092 zł

Pow. działki

1508 m2

Rok budowy

1935

Opis nieruchomości o powierzchni 79,42 m2

Tylko u nas! dom 1,5 km od jeziora!

Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 79,42 m², położony na zadbanej działce o powierzchni 1508 m²  w miejscowości Przybrda. To spokojna lokalizacja otoczona naturą, zaledwie 1,5 km od Jeziora Drzonowskiego. W niedalekiej okolicy znajdują się również jeziora: Łobez, Bielsko, Ławiczka, Cieszęcino, Dołgie, Stepińskie oraz wiele mniejszych akwenów wodnych. Dodatkowym atutem jest graniczenie działki z wąskim strumykiem.

Budynek posiada dostęp do wody oraz kanalizacji miejskiej. Wnętrze domu przeszło kapitalny remontwymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, grzewczą oraz elektryczną. Dom wyposażony jest w okna PCV oraz nowoczesne ogrzewanie z piecem na pellet, zapewniające wygodę użytkowania i efektywność energetyczną. Do wykończenia pozostał jeden pokój, który wymaga remontu.

Atutem nieruchomości są również funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 55,82 m² oraz garaż blaszany o powierzchni 12 m², które dają duże możliwości przechowywania, majsterkowania lub prowadzenia własnej działalności.

Układ pomieszczeń domu:
Pokój — 21,04 m²
Pokój — 10,83 m²
Pokój — 24,55 m²/ wymaga remontu
Kuchnia — 8,94 m²
Łazienka — 4,12 m²
Korytarz — 3,07 m²
Piwnica — 6,87 m²

Razem: 79,42 m² powierzchni całkowitej, w tym 72,55 m² powierzchni użytkowej.

Dodatkowo:
Garaż blaszany — 12 m²
Pomieszczenia gospodarcze — 55,82 m²