Dom na sprzedaż 10 pokoi gdański, 420 m2, działka 5004 m2

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

gdański

1 390 000

3 309 /m2

Dom z basenem z potencjałem inwestycjnym
Dom z basenem z potencjałem inwestycjnym

Główne cechy domu

Cena

1 390 000 zł

Liczba pokoi

10

Powierzchnia

420 m2

Cena za m2

3 309 zł

Pow. działki

5004 m2

Rok budowy

2013

Opis nieruchomości o powierzchni 420 m2

Dom z basenem z potencjałem inwestycjnym

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Przedstawiam Państwu niezwykłą posiadłość znajdującą się w miejscowości Rębielcz gm. Pszczółki

ATUTY:
  • bardzo dobra izolacja budynku;
  • własny basen w budynku;
  • duża działka zapewniająca prywatność;
  • potencjał inwestycyjny.

LOKALIZACJA:
Rębielcz to wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pszczółki, na północnych obrzeżach Kociewia.  
Odległość od Gdańska to 24 km.
Dojazd do Trójmiasta zajmuje 30 minut samochodem, do Pruszcza Gdańskiego 15 min, do Tczewa 10 min. Infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu 2-5 min samochodem.
W okolicy dużo zieleni i niska zabudowa jednorodzinna.

NIERUCHOMOŚĆ:
Ten przestronny dom piętrowy oferuje aż 420 m2 powierzchni mieszkalnej, z czego 210 m2 stanowi starannie zaplanowaną powierzchnię użytkową. Nieruchomość jest usytuowana na imponującej działce o wielkości 5004 m2, która zapewnia mieszkańcom wyjątkową prywatność oraz ogromny potencjał aranżacyjny. Dzięki tak dużej przestrzeni zewnętrznej oferta ta idealnie łączy komfort życia wewnątrz z możliwością swobodnego wypoczynku na łonie natury.
W skład powierzchni wchodzi:
  • 8 pokoi;
  • 4 kuchnie;
  • 5 łazienek;
  • 20m2 basen wewnętrzny;
  • 30 m2 garaż.

BUDYNEK:
Stan techniczny budynku jest bardzo dobry. Bardzo dobra izolacja budynku.