Dom na sprzedaż 5 pokoi łęczyński, 180 m2, działka 2003 m2

Oferta sprzedaży od Big City Broker

łęczyński

790 000

4 388 /m2

Na sprzedaż dom nad jeziorem z kortem tenisowym
Na sprzedaż dom nad jeziorem z kortem tenisowym

Główne cechy domu

Cena

790 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

180 m2

Cena za m2

4 388 zł

Pow. działki

2003 m2

Rok budowy

2012

Opis nieruchomości o powierzchni 180 m2

Na sprzedaż dom nad jeziorem z kortem tenisowym

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy nad jeziorem Jezioro Rogóźno, zaledwie 600 metrów od plaży — idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku.

✅ Dom nad jeziorem - komfort, przestrzeń i prywatność
Oferujemy Państwu wolnostojący dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2003 m². Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wysokim potencjałem zarówno do zamieszkania całorocznego, jak i rekreacyjnego.

✅ Najważniejsze informacje o nieruchomości
Dom murowany, solidnie wykonany i ocieplony, zapewnia komfort użytkowania przez cały rok. W jego wnętrzu znajdują się:
- przestronny salon połączony z kuchnią — serce domu, idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu
- 4 wygodne sypialnie — zapewniające prywatność dla domowników i gości
- funkcjonalna łazienka oraz niezbędne pomieszczenia gospodarcze

Ogrzewanie realizowane jest za pomocą klimatycznego kominka z funkcją rozprowadzania ciepła po całym domu. Istnieje możliwość instalacji kotła centralnego. Ciepła woda pochodzi z piecyka elektrycznego.

✅ Media i udogodnienia
Nieruchomość jest w pełni uzbrojona i gotowa do zamieszkania:
woda z sieci
szambo
prąd + instalacja fotowoltaiczna (niższe koszty utrzymania)

Co istotne — całe wyposażenie pozostaje w cenie, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych nakładów finansowych.