Dom na sprzedaż 4 pokoje Słupsk, 128 m2, działka 369 m2

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Słupsk

1 299 000

10 148 /m2

Dom na obrzeżach słupska
Dom na obrzeżach słupska

Główne cechy domu

Cena

1 299 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

128 m2

Cena za m2

10 148 zł

Pow. działki

369 m2

Rok budowy

2020

Opis nieruchomości o powierzchni 128 m2

Dom na obrzeżach słupska

Oferujemy na sprzedaż dom 128m2 położony na działce 369m2. Piętrowy dom znajduje się na obrzeżach Słupska w bardzo cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Nowe budownictwo (2020r) i jakość wykończenia sprawiają, że dom łączy w sobie nowoczesność i przytulność. W całym domu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe zasilane piecem gazowym.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, na piętrze 3 sypialnie i łazienka.

Należy też wspomnieć o tarasie i ogródku gdzie można zorganizować grilla czy napić się kawy w otoczeniu przyrody.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Wirtualny spacer

virtual tour icon
virtual tour background

Dom i działka

Pomieszczenia

Powierzchnia: 128 m2

Liczba pięter: 2

Liczba pokoi: 4