Dom na sprzedaż 4 pokoje Słupsk, 97,14 m2, działka 479 m2

Oferta sprzedaży od Gryf Nieruchomości Słupskie

Słupsk

869 000

8 945 /m2

Sprzedaż|97 m2|4 pok.|garaż|działka 479m2
Sprzedaż|97 m2|4 pok.|garaż|działka 479m2

Główne cechy domu

Cena

869 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

97,14 m2

Cena za m2

8 945 zł

Pow. działki

479 m2

Opis nieruchomości o powierzchni 97,14 m2

Sprzedaż|97 m2|4 pok.|garaż|działka 479m2

NA SPRZEDAŻ | Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | ul. Klonowa, Słupsk

Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - przy ul. Klonowej. Nieruchomość posadowiona jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 240 m², co zapewnia komfortową przestrzeń do życia, wypoczynku oraz codziennego funkcjonowania. To propozycja dla osób ceniących komfort życia, wysoki standard wykończenia, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum miasta (zaledwie 5 minut).

Nieruchomość urzeka harmonijnym połączeniem nowoczesności, funkcjonalności i niezwykle przytulnego, domowego klimatu. To miejsce, w którym od progu czuć ciepło i spokój.

ROZKŁAD

Dom oferuje 4 funkcjonalne pokoje, w tym jasny salon z wyjściem do ogrodu, komfortowe sypialnie oraz przestrzeń idealną na gabinet lub pokój dziecięcy.

Sercem domu jest przestronny salon z klimatycznym kominkiem typu koza, który tworzy wyjątkową atmosferę i sprawia, że wnętrze staje się jeszcze bardziej przytulne. Duże przeszklenia pięknie doświetlają przestrzeń dzienną i otwierają ją na ogród oraz zadaszony taras.

W domu znajdują się 2 łazienki:

• główna łazienka wyposażona w wannę oraz prysznic

• dodatkowe WC na parterze

KUCHNIA

Funkcjonalna kuchnia z oknem, wykonana w nowoczesnej zabudowie, wyposażona w sprzęt AGD: