Dom na sprzedaż 5 pokoi Sulejówek, 280 m2, działka 808 m2

Oferta sprzedaży od K3 Nieruchomości

Sulejówek

1 459 000

5 210 /m2

Sulejówek, rozpoczęta budowa bliźniaka
Sulejówek, rozpoczęta budowa bliźniaka

Główne cechy domu

Cena

1 459 000 zł

Liczba pokoi

5

Powierzchnia

280 m2

Cena za m2

5 210 zł

Pow. działki

808 m2

Dostępne od

2026-03-01

Rok budowy

2025

Opis nieruchomości o powierzchni 280 m2

Sulejówek, rozpoczęta budowa bliźniaka

GOTOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - SULEJÓWEK 
Rozpoczęta budowa bliźniaka. Aktualnie stan surowy otwarty. 

Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego.
Cena dotyczy obydwu połówek/dwóch domów.

Największy atut inwestycji:
• budowa już trwa - nowy właściciel przejmuje projekt i natychmiast wchodzi na plac budowy z kompletną dokumentacją

Informacje:
• Lokalizacja: Sulejówek, ul. Czynu Społecznego
• Działka: 808 m²
• Media: prąd, gaz, włąsna studnia, szambo
• Zabudowa: jednorodzinna / bliźniacza

Inwestycja:
• 2 domy w zabudowie bliźniaczej
• Powierzchnia każdego domu: 140 m²
• 2 kondygnacje
• Jeden segment z garażem 20 m2
• Działki po 404 m2 do każdego budynku

Stan surowy zamknięty (okna są już zamówione)
• okna
Budowa prowadzona zgodnie z projektem i sztuką budowlaną.

Układ:
• Parter: salon, aneks kuchenny, łazienka, pom. techniczne, wiatrołap, schowek.
• Piętro: 4 sypialnie, łazienka, schody, komunikacja.

Układ zaprojektowany pod najlepiej sprzedający się segment domów 130-150 m². Bardzo wysoki popyt w Sulejówku. Możliwość szybkiej sprzedaży detalicznej lub pakietowej.

Zapraszam do kontaktu.