Dom na sprzedaż 6 pokoi Szczecin, 350 m2, działka 814 m2

Oferta sprzedaży od Mtm Invest

Szczecin

1 950 000

5 571 /m2

Główne cechy domu

Cena

1 950 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

350 m2

Cena za m2

5 571 zł

Pow. działki

814 m2

Rok budowy

1996

Opis nieruchomości o powierzchni 350 m2

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności oraz świetnej bazy do własnej aranżacji.

Dom położony jest w spokojnej, zielonej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie użytku ekologicznego „Doliny Bukowej”, co gwarantuje brak sąsiadów od tej strony i niezakłócony widok na wszechobecną zieleń.

Jednocześnie położenie zaledwie kilka minut od kluczowych arterii komunikacyjnych (ulice Mieszka I oraz Wierzbowa) zapewnia błyskawiczny dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Nieruchomość posadowiona jest na terenie o powierzchni 814 m². Ogród został ładnie zagospodarowany licznymi ozdobnymi drzewami i krzewami, w sposób spójny i funkcjonalny, a dzięki zróżnicowanemu ukształtowaniu terenu możliwe było wkomponowanie w skarpę od strony doliny 2 poziomowego garażu (wjazd do wyższego garażu od strony domu, wjazd do niższego garażu od strony dolinki).

Budynek oddany do użytku w 1996 roku, został wzniesiony w technologii tradycyjnej. Jest w pełni podpiwniczony i charakteryzuje się solidną konstrukcją (ściany zewnętrzne dwuwarstwowe) oraz przemyślanym układem pomieszczeń. Łączna powierzchnia całkowita nieruchomości to ok. 350 m² (w tym ok. 279 m² powierzchni użytkowej).