Dom na sprzedaż 4 pokoje bytowski, 291,38 m2, działka 1168 m2

Oferta sprzedaży od Tyszkiewicz Nieruchomości

bytowski

1 845 000

6 331 /m2

Budynek usługowy w wysokim standardzie
Budynek usługowy w wysokim standardzie

Główne cechy domu

Cena

1 845 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

291,38 m2

Cena za m2

6 331 zł

Pow. działki

1168 m2

Dostępne od

2026-04-21

Rok budowy

2022

Opis nieruchomości o powierzchni 291,38 m2

Budynek usługowy w wysokim standardzie

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia, działający

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą budynku usługowego z 2022 roku o powierzchni 291,38 m², posadowionego na działce o powierzchni 1168 m². Obiekt został oficjalnie odebrany w 2025 roku, jest w pełni wykończony i znajduje się w ciągłym użytkowaniu. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), który przewiduje przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • Doskonała lokalizacja: Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy DK21, tuż za stacją paliw Orlen (Węgorzynko). To dynamicznie rozwijające się przedmieścia Miastka - kierunek, w którym obecnie najszybciej rozbudowuje się miasto.
  • Standard budynku: Nowoczesny obiekt usługowy wykonany w najwyższych standardach budowlanych. Gotowy do przejęcia bez nakładów finansowych.
  • Atrakcyjny rozkład pomieszczeń: Budynek charakteryzuje się dużą, otwartą przestrzenią sprzedażową (typu open space), trzema pomieszczeniami socjalno-biurowymi oraz łazienką. Nad częścią socjalną wygospodarowano dodatkową przestrzeń magazynową (antresolę/schowek).
  • Gotowy model biznesowy: Budynek stanowi idealną bazę pod Twój biznes. Konstrukcja i zastosowane technologie sprawiają, że nieruchomość nie generuje wysokich kosztów stałych.