działka budowlana na sprzedaż żyrardowski, 6270 m2 Nieregularny

Oferta sprzedaży od M Kwadrat

żyrardowski

400 000

63 /m2

Główne cechy działki

Cena

400 000 zł

Powierzchnia

6 270 m2

Cena za m2

63 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 6 270 m2

Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana

w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. Dojazd asfaltowy. Media - prąd, woda.

Na działce jest zarybiony staw do którego prowadzi aleja drzew.

Starodrzew - brzozy, świerki i modrzewie. Do trasy katowickiej ok 500 m, dobry dojazd do Warszawy.

Cena do negocjacji !

OGÓLNE WARUNKI:

Cena: 400000 PLN; Powierzchnia działki: 6270; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 63.8 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 70; Długość działki (mb.): 50; Kształt działki: Nieregularny; Ukształtowanie działki: Lekko nachylona;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Droga dojazdowa: Asfaltowa; Ogrodzenie: Siatka;

MEDIA:

Ujęcie wody: Miejska; Prąd: Bezpośrednio na działce; Gaz: Nie; Rodzaj kanalizacji: Brak;

POLA DODATKOWE:

Tagi ogolne: ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż, oferty nieruchomości online, ogłoszenia nieruchomości online, biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, biuro nieruchomości Pruszków, gratka nieruchomości, morizon nieruchomości, szybko nieruchomości, otodom nieruchomości, gumtree ogłoszenia nieruchomości, klikmapa, tabelaofert, oferty net;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00

TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !

-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie ):

- profesjonalna sesja zdjęciowa

- filmy i zdjęcia z drona

- home staging

- pomoc prawna

- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz!

Działka