działka budowlana na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, 2412 m2 Trapez

Oferta sprzedaży od 4 Ściany Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

1 050 000

435 /m2

Główne cechy działki

Cena

1 050 000 zł

Powierzchnia

2 412 m2

Cena za m2

435 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 2 412 m2

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2412 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami).

Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie.

Działka w kształcie trapezu zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 47 m x ok 54 m.

Prąd, woda i gaz w odległości ok 85 m.

Kanalizacja w sąsiedniej ulicy.

W bliskiej odległości przystanek autobusowy, przystanek WKD (ok 900 m), sklepy, KFC, przedszkole, przychodnia, apteka.

Działka objęta MPZP o symbolu D-MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Budynki wielorodzinne do 4 lokali mieszkalnych.

Usługi nieuciążliwe wbudowane i wolnostojące.

Nakazuje się wprowadzenie nowej zabudowy jednorodzinnej w formie budynków wolno stojących, budynków w układzie bliźniaczym lub budynków szeregowych z zachowaniem zasady, że nie może powstać więcej niż jeden budynek mieszkalny na jednej działce.

Dopuszcza się wprowadzeni wolnostojących budynków wielorodzinnych mieszkalnych do 4 lokali mieszkalnych.

50% powierzchni biologicznie czynnej.

Ustala się maksymalną wysokość zabudowy na nie więcej niż dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczeniem realizacji trzeciej kondygnacji w bryle dachu, nie więcej niż 12m.

Minimalna powierzchnia działki 1500 m2.

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu kredytu !!!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM

Działka