działka budowlana na sprzedaż Józefów, 766 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od CitiHome

otwocki, Józefów

650 000

848 /m2

** działka budowlana | józefów | mpzp **
** działka budowlana | józefów | mpzp **

Główne cechy działki

Cena

650 000 zł

Powierzchnia

766 m2

Cena za m2

848 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 766 m2

** działka budowlana | józefów | mpzp **

Działka budowlana w Józefowie | media miejskie | MPZP | świetna lokalizacja

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Józefowie.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu nowszej i kilkuletniej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. To miejsce idealne dla osób, które szukają ciszy, kameralnego sąsiedztwa i jednocześnie chcą korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej.
Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie oraz bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu znajdują się m.in. markety, w tym Lidl i Netto, szkoły, w tym szkoły katolickie, m.in. Strumienie, przedszkola publiczne i prywatne, basen oraz tereny rekreacyjne. W okolicy nie brakuje lasów, rzeki Świder i licznych ścieżek rowerowych, które tworzą wyjątkowo komfortowe warunki do życia i wypoczynku.

Odległości:

  • stacja PKP Józefów – około 2,5 km,
  • szkoła podstawowa i basen – około 1,5 km.
Józefów to dynamicznie rozwijające się miasto pod Warszawą, cenione za wysoki komfort życia, dobrą organizację przestrzeni i dostęp do infrastruktury. Na miejscu znajdują się m.in. urząd miasta, galeria handlowa, basen, klub sportowy oraz pełne zaplecze usługowe. Do centrum Warszawy jest około 25 km. Dojazd możliwy jest samochodem, autobusem, koleją SKM i KM, a także południową obwodnicą Warszawy.

Możliwości zabudowy:
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.