Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki budowlane Józefów, pow. otwocki - 13 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  Ładna działka budowlana 1.732m2 otwock
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1732 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 360 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CitiHome.
  Atrakcyjna działka budowlana 1020m2 józefów
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1020 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 898 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CitiHome.
  Działka budowlana / józefów / michalin
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 2607 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 2 700 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Homfi.
  Działka budowlana w józefowie 900m2
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 900 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 792 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CitiHome.
  Działka budowlana w józefowie 1.035m2
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1035 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 915 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją CitiHome.
  Urokliwa, cicha działka, częściowo zalesiona
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 430 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1500 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 470 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją 4 Ściany Sp. z o.o..
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 5063 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 049 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 11205 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 764 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 8277 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 3 844 440 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją RE/MAX Polska.
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1651 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 1 898 650 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Portman Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 2560 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 920 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Portman Nieruchomości.
  i
  Sprzedam działkę otwocki, Józefów o powierzchni 1594 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 640 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fast Nieruchomości.

  Oferty w okolicy

  footer

  Znajdź i zamieszkaj

  Innowacyjny portal gethome.pl pomaga użytkownikom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Starannie wyselekcjonowane ogłoszenia, intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca szybkie wprowadzenie kluczowych parametrów oraz wygodna mapa - to nasze wyróżniki.

  Na portalu gethome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta oznaczona jest pinezką na mapie, dzięki czemu wiesz, gdzie dokładnie znajduje się interesująca Cię nieruchomość. To rozwiązanie gwarantujące komfort poszukiwań.

  Oprócz unikalnych ofert, na portalu gethome.pl znajdziesz również serię merytorycznych artykułów opracowanych przez ekspertów branży nieruchomości. Towarzyszymy użytkownikom na wszystkich etapach procesu zakupowego - doradzamy w kwestiach związanych z wyborem odpowiedniej oferty, finansowaniem i aranżacją. Nasze publikacje stanowią cenne źródło wiedzy o rodzimym rynku mieszkaniowym.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: