działka budowlana na sprzedaż Kraków Czyżyny, 3306 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

Kraków, Czyżyny

3 228 970

976 /m2

Duży grunt budowlany 3306 m²  – czyżyny kraków
Duży grunt budowlany 3306 m²  – czyżyny kraków

Główne cechy działki

Cena

3 228 970 zł

Powierzchnia

3 306 m2

Cena za m2

976 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 3 306 m2

Duży grunt budowlany 3306 m² – czyżyny kraków

DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG

GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 3 306 m²

KAMERALNY TEREN DEWELOPERSKI POD OSIEDLE DOMÓW – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNY

Na sprzedaż grunt budowlany o powierzchni 3 306 m², położony w Krakowie – w rozwijającej się dzielnicy Czyżyny / Łęg, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Oferta dedykowana dla mniejszych i średnich deweloperów, poszukujących terenu pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych lub projektu typu boutique development.

CHARAKTER NIERUCHOMOŚCI

✔ powierzchnia całkowita: 3 306 m²

✔ część budowlana: 2 934 m² (MN20)

✔ droga wewnętrzna (KDW): 372 m²

✔ działki nr: 107, 108 – sprzedaż łączna

✔ regularny kształt – szerokość ok. 35 m, długość ok. 93 m

✔ teren płaski – optymalny pod szybki proces inwestycyjny

Grunt umożliwia efektywne zaprojektowanie małego osiedla domów jednorodzinnych z wewnętrzną komunikacją.

PRZEZNACZENIE TERENU – MPZP

Symbol: MN20 – ZABUDOWA JEDNORODZINNA

✔ zabudowa wolnostojąca / bliźniacza (w zależności od projektu)

✔ minimalna powierzchnia działki: 500 m²

✔ wskaźnik zabudowy: 40%

✔ min. powierzchnia biologicznie czynna: 60%

✔ maksymalna wysokość zabudowy: 13 m (8 m do gzymsu)

✔ dachy dwuspadowe

MPZP zapewnia jasne i stabilne warunki realizacji inwestycji.

KLUCZOWE PARAMETRY INWESTYCYJNE

✔ maksymalna powierzchnia zabudowy: ok. 1 173 m²

✔ możliwość wydzielenia kilku działek budowlanych