Rodzaj
  Cena
  Cena za m2
  Powierzchnia
  Więcej

  Działki na sprzedaż Kraków - 146 ogłoszeń

  • Wybrane dla Ciebie
  • Najnowsze
  • Najtańsze
  • Najdroższe
  • Najtańsze za m2
  • Najdroższe za m2
  • Powierzchnia (rosnąco)
  • Powierzchnia (malejąco)
  • Sprzedam działkę Kraków, Czyżyny o powierzchni 3303 mkw. Działka rolna, kształt: prostokąt. Cena działki - 990 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Podgórze o powierzchni 2900 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 8 000 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Swoszowice o powierzchni 6800 mkw. Działka leśna, kształt: romb. Cena działki - 540 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 7800 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 495 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Zwierzyniec o powierzchni 725 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 2 352 500 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Royal Space.
  • Sprzedam działkę Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 2621 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 848 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 1937 mkw. Działka budowlana. Cena działki - 475 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Aphouse Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Podgórze o powierzchni 2448 mkw. Cena działki - 1 712 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petryla Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Nowa Huta o powierzchni 1100 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 340 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Swoszowice o powierzchni 3640 mkw. Cena działki - 799 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petryla Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Prądnik Biały o powierzchni 1569 mkw. Cena działki - 1 570 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ryszard Bojczuk Nieruchomości A-Z.
  • Sprzedam działkę Kraków, Dębniki o powierzchni 745 mkw. Działka inwestycyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 590 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Swoszowice o powierzchni 2960 mkw. Działka kształt: kwadrat. Cena działki - 899 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Nowa Huta o powierzchni 8098 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 1 215 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Wzgórza Krzesławickie o powierzchni 9851 mkw. Działka kształt: prostokąt. Cena działki - 990 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Swoszowice o powierzchni 1000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 400 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Dębniki o powierzchni 2526 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Swoszowice o powierzchni 6000 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 1 999 999 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Dębniki o powierzchni 646 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 545 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Estates KRK.
  • Sprzedam działkę Kraków, Dębniki o powierzchni 1269 mkw. Działka budowlana, kształt: romb. Cena działki - 1 100 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Prądnik Biały o powierzchni 1569 mkw. Cena działki - 1 570 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Ryszard Bojczuk Nieruchomości A-Z.
  • Sprzedam działkę Kraków, Dębniki o powierzchni 2000 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokąt. Cena działki - 534 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Nowa Huta o powierzchni 3791 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 850 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Bracia Sadurscy Nieruchomości.
  • Sprzedam działkę Kraków, Podgórze o powierzchni 1342 mkw. Cena działki - 630 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Petryla Nieruchomości.
  Poznaj region

  Działki na sprzedaż w Krakowie – dlaczego warto tu zainwestować?

  Kraków to miasto, którego nie trzeba przedstawiać. Stolica Małopolski znana jest jako Miasto Królów Polski, wiodący ośrodek akademicki oraz największy pracodawca w regionie. Nic dziwnego, że właśnie tutaj pojawiają się oferty atrakcyjnych działek, wśród których znajdują się zarówno grunty pod budowę domu, jak i inwestycje. Jakie działki na sprzedaż znajdziemy w Krakowie?

  Inwestowanie w ziemię to jedna z najlepszych form lokowania kapitału. Dobrze wiedzą o tym mieszkańcy Krakowa, którzy chętnie kupują działki budowlane w obrębie miasta i okolic. Małopolski rynek nieruchomości oferuje różne rodzaje działek zlokalizowane zarówno w administracyjnym obrębie Krakowa, jak i okalających miasto mniejszych miejscowościach. Wśród nich znajdują się działki rekreacyjne, budowlane i inwestycyjne. Nieruchomości są zróżnicowane cenowo, a ich wartość zależy od lokalizacji, metrażu i komunikacji. Ich cechą wspólną jest stabilny wzrost wartości, który z roku na rok wzrasta aż o kilkadziesiąt procent.

  Działki w Krakowie – najtańsze i najdroższe dzielnice

  Działki budowlane w Krakowie nie należą do najtańszych. Podobnie jak w przypadku innych dużych miast, obowiązuje tu prosta zasada. Im bliżej centrum, tym działek jest mniej a ceny idą w górę. Do najdroższych dzielnic należą Stare Miasto i Kazimierz, gdzie zakup niezagospodarowanego gruntu jest niełatwym zadaniem, z uwagi na niewielką dostępność działek budowlanych. Za atrakcyjne tereny uważane są dzielnice zlokalizowane po drugiej stronie Alei Trzech Wieszczów. Wśród topowych adresów znajdują się Stare Dębniki, Krowodrza oraz prestiżowa Wola Justowska. Wśród tańszych dzielnic wymienić można Kurdwanów, Złocień, Wzgórza Krzesławickie i Swoszowice. Grunty w atrakcyjnych cenach znajdują się także w powiecie wielkickim. To właśnie w tym kierunku najbardziej rozrasta się miasto, tworząc spójną aglomerację.

  Kraków i okolice – gdzie warto kupić działkę?

  Wiele osób decyduje się także na zakup działki poza administracyjnym obrębem miasta. Największy popyt utrzymuje się na działki w tzw. Krakowskim Obwarzanku tworzonym przez gminy Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Mogilany, Michałowice, Skawinę, Skałę czy Świątniki Górne. Mimo wiejskiego charakteru miejscowości są one doskonale skomunikowane oraz posiadają wszelką niezbędną infrastrukturę. Większość działek posiada podłączenie do mediów oraz dogodną drogę dojazdową. Atutem lokalizacji jest także bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, jak Dolinki Krakowskie, Jura Krakowsko-Częstochowska czy Puszcza Niepołomicka.

  Tereny krakowskie coraz częściej wybierane są także przez inwestorów biznesowych. Na obrzeżach miasta powstają nowoczesne business parki oraz budują się strefy przemysłowe, dające zatrudnienie mieszkańcom. W zależności od charakteru inwestycji można kupić działkę o wielkości od 1000 do 20 000 m². Równolegle zwiększa się ilość ofert działek rekreacyjnych w Krakowie i okolicach, wśród których prym wiodą niewielkie ogródki działkowe, chętnie wybierane przez mieszkańców jako miejsce weekendowego wypoczynku.

  Budowa domu lub inwestycja? Szukasz działki w Krakowie? Sprawdź oferty portalu GetHome i znajdź działkę dla siebie!

  Oferty w okolicy

  Polecane lokalizacje

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: