działka budowlana na sprzedaż Kraków Swoszowice, 1223 m2

Oferta sprzedaży od DANAX Nieruchomości od 1993

Kraków, Swoszowice

880 000

719 /m2

Podgórze-kosocice działka budowlana
Podgórze-kosocice działka budowlana

Główne cechy działki

Cena

880 000 zł

Powierzchnia

1 223 m2

Cena za m2

719 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 223 m2

Podgórze-kosocice działka budowlana

OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI "DANAX"

Zapraszamy na prezentację działki położonej na ul. Żelazowskiego w Podgórzu.

Jest to rejon południowego Krakowa, położony ok. 9-10 km od ścisłego centrum.

Dojazd do działki drogą asfaltową .W sąsiedztwie niska zabudowa.

Działka w pełni budowlana. Według MPZP ma status budowlanej. Działka oznaczona w planie jako MN 10 :

tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, o podstawowym przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną,

Prąd - na działce,

Gaz - w drodze dotykającej działki

Woda - na działce

Kanalizacja - na działce

Cały teren ogrodzony siatką , na południowym stoku.

Cicha , spokojna okolica z przyjaznym sąsiedztwem.

W odległości ok 2 km znajdują się duże osiedla wielorodzinne Kurdwanów, Kozłówek , Piaski Nowe, na których znajduje się pełna infrastruktura. Dobra komunikacja miejska przystanek autobusowy MPK nr 107 przy ul. Żelazowskiego.

Położenie: obrzeża miasta

Wymiary działki [m]: 38X26

Ukształtowanie działki: lekko nachylona

Ogrodzenie działki: ogrodzona

Zabudowa działki: brak

::KONTAKT DO AGENTA

Bogusława Kapera

Działka