działka budowlana na sprzedaż Piotrków Trybunalski, 1372 m2 Prostokąt

Oferta sprzedaży od Waliszczak Nieruchomości

Piotrków Trybunalski

162 000

118 /m2

Główne cechy działki

Cena

162 000 zł

Powierzchnia

1 372 m2

Cena za m2

118 zł

Opis nieruchomości o powierzchni 1 372 m2

Działka przy ul. Świerczowskiej 181

Powierzchnia działki 1372m2.

Wymiary 31x42m. Regularny kształt.

Dojazd do działki drogą wewnętrzną.

Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej.

Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o podobnej powierzchni.

Cena 162 000zł.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Działka

Lokalizacja działki w Piotrkowie Trybunalskim